Slayers Fans

Odwiedź nas na http://slayers-fans-society.blogspot.co.uk/


#151 2012-08-30 22:50:45

Guenh

Lord Mazoku

Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 545
Punktów :   

Re: Jak ci minął dzień?

"przez jedną osobę"? Brzmi tajemniczo.
Ano mi też faza na Slayersów wróciła przez "Klucz".
Szkoda że ten nasz nowo odkryty zapał troszku szybko zdechł, ale było sympatycznie
Co tam masz w Slayersowej kolekcji? Jakie pluszaki?

Offline

 

#152 2012-08-30 22:58:00

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Jak ci minął dzień?

Ja tam się nie poddaje Slayersi to my, wiec chce to jakoś trzymać przy życiu, mimo ze to ledwo dycha

Pluszakow nie mam, ale na eBayu można kupić pluszowa Linę chyba za 15£. Mam filmbook #2 do serii Try i muszę dokupić w końcu #1 i #3 marzy mi się jeszcze soundtrack Tv & Radio 2 płyty z masa piosenek, do tego Slayers Try treasury Box, może 3 soundtracki z BGMa do NExt i 2 do Try moja koleżanka kiedyś dała mi w prezencie torbę na ramię z Lina, ale i tak mój największy skarb to nowele @_@


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#153 2012-08-30 23:18:27

Guenh

Lord Mazoku

Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 545
Punktów :   

Re: Jak ci minął dzień?

Nigdy nie czułam specjalnej potrzeby zaopatrzania się w takie perełki (oprócz zakupu płyt kawaii na zamówienie, gdyż ponieważ były na nich openingi i endingi do Next Try, które koniecznie chciałam ujrzeć), ale coś mi się wydaje, że gdyby wydali cokolwiek, co zawiera w sobie jakiś wątek X/F to wydałabym duzie pieniążki...

Offline

 

#154 2012-08-31 15:34:07

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Jak ci minął dzień?

O, przypomniało mi się, ze mam dwie poduszki, jedna z Xellem, druga z Naga
Przylece teraz do Polski to idę zrobić sobie kubek z jakimś fanartem Ly-Xu :3 (do tego kubek z Seras&Pip z Hellsinga i Temari&Shikamaru z Naruto moje kochane pairingi! A cena to jakieś 15zl, projekt sama sobie robię
Nadruk na poduszki, kubki, podkladki nie wychodzi jakoś mega drogo, a można mieć naprawdę oryginalne rzeczy i slinic się do nich


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#155 2012-10-23 23:11:44

 Lilly

Mazoku średniej klasy

Skąd: Trójmiasto
Zarejestrowany: 2011-06-19
Posty: 76
Punktów :   
WWW

Re: Jak ci minął dzień?

A ja strasznie żałuję, że tego typu gadżety kolekcjonerskie okropnie ciężko dostać w polsce
Generalnie to uważam, że nasz kraj jest zacofany jeśli chodzi o tego typu rzeczy. xD Moim marzeniem jest doczekać przed trzydziestką tłumaczenia mangi D.Gray-man. Kto wie... xD

Offline

 

#156 2012-10-24 15:36:59

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Jak ci minął dzień?

Wiesz... Tu sie rozchodzi o popyt. Nikt nie będzie inwestowal w cos do czego trzeba dokładać, a rynek m&a w Polsce cały czas jest mały, wręcz mikroskopijny. W Wielkiej Brytanii tez cieżko dostać cos z mangowych gadżetów. Np. w moim mieście Azjatka otworzyła małe stoiska, ale są to głównie podróbki. Jeżeli chce sie mieć oryginały lub cos oryginalnego to kupisz to głownie na eBayu lub można samemu pokombinowac


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#157 2012-10-24 20:50:21

 Lilly

Mazoku średniej klasy

Skąd: Trójmiasto
Zarejestrowany: 2011-06-19
Posty: 76
Punktów :   
WWW

Re: Jak ci minął dzień?

Fakt, ale z drugiej strony to jak rynek ma się rozrastać skoro nie ma na czym? Przypuszczam, że więcej osób zaczęło by się interesować m&a gdyby było więcej punktów zaczepienia. A tak rzucą kilka mang w polskim tłumaczeniu i na tym koniec. A nawet patrząc na te mangi to jeszcze chyba żadne wydawnictwo nie miało problemów finansowych, a to znaczy, że sprzedają się dobrze.

Offline

 

#158 2012-10-25 12:53:59

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Jak ci minął dzień?

Sytuacja mangi w Polsce stoi o niebo lepiej niż np. 10 lat temu. Teraz nikt nie patrzy dziwnie jak ktoś ogląda anime, bo większość nastolatków wie co to jest i wybierają sobie takie hobby albo nie. Chciał nie chciał, właśnie nastolatki są głównym odbiorcą i to pod nich trzeba otwierać swój rynek. Wydawnictwa stoją dobrze (tylko 2, bo reszta to przychodzi to upada), bo bardzo dokładnie sprawdzają co będzie się sprzedawać. Nie mogą dać od razu 10 bestsellerów, bo przeciętny nastolatek nie ma tyle kasy i tak woli obejrzeć w necie, bo ma za darmo. Mnie się marzy reszta mang o Slayersach, anime, a już w ogóle szczytem byłyby nowele, ale dla kogo to robić? Dla 10 osób, którym naprawdę zależy? Można powiedzieć "spuście z ceny, bo wiecej będzie kupować". Tak niestety się nie da, bo jeżeli ktoś choć trochę wie na czym polega prowadzenie firmy, to wie ile wynoszą koszta produkcji, a nasze kochane polskie państwo żąda od ciebie pieniędzy nawet jak ich jeszcze nie zarabiasz. Niestety wydawanie mang czy anime to nie zabawa w wolontariat i trzeba mieć po pierwsze głowę do interesów i kiedy już wiemy na co możemy sobie pozwolić wtedy można wybrać 1 czy 2 tytuły, bo na tyle nas stać. A jeszcze Japończycy są o tyle niefajni, że niezależnie od sprzedaży chcą zaliczkę na ileś tam setek czy tysięcy egzemplarzy zanim produkt wejdzie na rynek.


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#159 2013-02-19 14:09:45

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Jak ci minął dzień?

Z okazji urodzin męska połówka wpadła na genialny pomysł z prezentem urodzinowym. Chyba intensywne męczenie go przez miesiąc (!?) o sprawy mojego fanfika dało mu się nie znaki i załatwił mi pluszaki Filki i Xellka ^^ Jego znajoma mu uszyła. Jestem pełna podziwu, bo ona głównie szyje stroje na cosplaye a pluszaki robiła pierwszy raz i zajęło jej to miesiąc O.o

http://img248.imageshack.us/img248/7871/pict0002oq.jpg
Oczywiście Xellos musiał być złośliwy, bo zanim sięgnęłam po aparat Filia oczko miała, a do zdjęcia pozowała już bez. Nie mogę go znaleźć, a powinno być obok nich ;_; Xellos no baka! Ale łatwo naprawić ^^ Z kolei Xell ma mordę niczym amerykański gwiazdor lub Johny Bravo

http://img651.imageshack.us/img651/6960/pict0001.png
A to dowód, że to nie jest jakieś zdjęcie z neta tylko faktycznie mam przytulanki w łapskach. Piszczałam cały dzień z wrażenia

A Filia... nie ma majtek


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#160 2013-02-19 15:37:04

Guenh

Lord Mazoku

Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 545
Punktów :   

Re: Jak ci minął dzień?

Haaa urocze! Tylko jedna źrenica Filii mnie trochę konsternuje Ale super pomysł!
No i ten portret... Jak napiszesz kiedyś książkę to już masz fote do notki biograficznej

Offline

 

#161 2013-02-19 15:39:25

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Jak ci minął dzień?

LOL, w życiu bym nie wpadła zeby takie foto dać


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#162 2013-02-19 15:48:07

Guenh

Lord Mazoku

Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 545
Punktów :   

Re: Jak ci minął dzień?

Trzeba sobie życie urozmaicać D

Offline

 

#163 2013-02-19 16:06:50

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Jak ci minął dzień?

Ha! Ale teraz będę miała zabawę, cała kamasutre na nich przetestuje


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#164 2013-10-17 10:51:19

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Jak ci minął dzień?

Myślę, że niektóre pozycje mogą być dosyć karkołomne.

A ja odstawiam spaniosutrę- czyli śpię ostatnio po 13 - 15 godz O.o


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ehotelsreviews.com Hotels Zambia gc tooth mouse