Slayers Fans

Odwiedź nas na http://slayers-fans-society.blogspot.co.uk/


#31 2011-06-06 23:10:41

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

O Boże... nie wiem czy bym przeżyła widząc ich w takich strojach Nie ma to jak włochate męskie nogi w różowym tu tu


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#32 2011-06-06 23:25:51

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

A Xellos jest włochaty?


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#33 2011-06-06 23:32:48

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Nie wiem?
W anime nie rysuje się(zazwyczaj) owłosienia... zresztą... wolę o tym nie myśleć.

Włochate męskie kolana to coś co mnie prześladuje każdego lata. Brrrr ... a jeszcze jak w różowym tutu...

Ale z drugiej strony, wygolone nóżki nie są szczególnym widokiem, zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę, że Xellos był blady. I chyba niezbyt umięśniony..... matko jak mi się przypomni ten jego strój z turnieju tenisa.


AAA!!!!! O czym ja piszę!?!??!?!?!?!?


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#34 2011-06-06 23:35:43

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Piszesz o swoich upodobaniach
Nóżki niech ma owłosione, mi to akurat obojętne, byle żeby klatę miał łysą


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#35 2011-06-07 08:16:47

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Hmm, chyba jedynym facetem, o którym na 100% wiadomo, że ma owłosione łydy jest Gaav. Sugeruję się tym strojem uczennicy.

Zresztą, to w sumie nie wiadomo, jak Gaav wyglądał, zanim go uwięziło w ciele człowieka. Tak mi się wydaje, że wcześniej, jak sobie projektował ludzką postać, to był bardziej bishonenowaty.

A Val leci na te jego owłosione łydy. I płaszcz misia Paddingtona.

Swoją drogą, to Valgie fajnie wygląda w szkolnym mundurku.

A co do artów mniej oficjalnych, typu Animedia - jak wam się podobał ten arcik ślubny? Z Liną i Gourrym, Ame i Zelem i Xellosem w powietrzu zawieszonym?
Dawno, dawno temu po ujrzeniu tegoż obrazka spekulowałyśmy z siostrą, czy to jakas zapowiedź nowej serii. Ale później me bystre oczko wypatrzyło, że to po prostu ilustracja do artykułu o serii Next.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#36 2011-06-07 09:18:34

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Ale czy Goury tam przypadkiem nie miał sukni ślubnej? Bo kojarzę, że było coś, że on i ktoś jeszcze byli w sukienkach . Albo mam już jakieś zboczenie ><"

No, właściwie to tak bardzo się nie pomyliłyście, kolejne serie się pojawiły ;/ Szkoda tylko, że SOFTX wyleciało z interesu i J.C.Staff mogło robić z anime co im się żywnie podoba ;/


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#37 2011-06-07 09:33:44

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

No, w sumie... Chociaż o ile wiem, to do żadnego ślubu Ame/Zel nie doszło, więc na nic całe prorokowanie

Tak, był taki arcik z Gourrym w sukni. Ale nie o tym mówię.

Jak znajdę arcik to podrzucę.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#38 2011-06-07 10:07:30

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Ja obiecałam arta Gaava, ale... tak zgadłyście! Mam go nie na tym kompie co myślałam! Skrzywienie informatyka - mieć więcej niż jeden komputer...

Z jednej strony nie rozumiem jaki jest cel robienia tego typu ilustracji. Jak widać na przykładzie, można je źle zinterpretować. Oczywiście fajnie zobaczyć ślubny art, ale czy ma on coś sugerować? Jakieś tam przebieranki jak to miało miejsce w przerywnikach były fajne, ale tutaj mam mieszane odczucia I tak najbardziej wkurza mnie art z artbooka gdzie nagi Val tuli gołą Filię >.<*


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#39 2011-06-07 10:23:47

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

A ni ma sprawy.

Wiesz, ta nadinterpretacja tego typu arkta to powstała z dwóch powodów:
1. Nieznajomości japońskiego.
2. Fangirlowaniu wyżej wymienionych par.

Myślę, że tekst był tak naprawdę o tym, że seria Next zakonczy się zawarciem związku małżeńskiego i miał na celu podpuszczenie japońskich fanów. A tak naprawdę to w koncu Martinka się ohajtała. psikus.

Mnie ten art też kiedyś dołował. Tak samo jak drugi, co wygląda na bardziej rysowany. Dopóki siostra mi nie uświadomiła, że Filia na obu artach wygląda na jakąś taką zastraszoną. I że na obu jest Valgaav, a nie Valteria.
Czyli takie gdybanie, że może coś by między nimi może i było, gdyby:
a) Valuś nie miał morderczych skłonności i
b) nie próbował zniszczyć Zlotych i świata przy okazji oraz
c) był nie zginął przy wyżej wspomnianym punkcie, odradzając się jako dziecko Filii. Adoptowane, ale jednak dziecko.

Czyli ponownie drażnimy się z fanami.

A na niemal wszystkich artach gdzie Fi jest z Xellem, wygląda na... no, podenerwowaną. Ale przynajmniej daleko temu do wyglądu ofiary przemocy w związku I na jednym sobie stoją ramię w ramię i się uśmiechają.
Wyjątkiem jest ten, co go mamy w bannerze... Ale tu akurat Xello wygląda bardziej demonicznie niż zazwyczaj, więc to chyba naturalne, że się Złotko niepokoi

Jest jeszcze jeden taki fajny, z Try'a, gdzie Slayersiaki założyły zespół~!


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#40 2011-06-07 10:30:14

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

A patrz, że to żart z tym ślubem to nie pomyślałam.
A który drugi art Fi z Valem ci chodzi? Jak go obejmuje? Bo mam takie coś na okładce artbooka.
W każdym razie, uspokoiłaś mnie ^^
A kojarzę arta z zespołem! I jest jeszcze inny przedstawiający Slayersiątka jako... gang uliczny? Xell i Filia wyglądają na nim uroczo!


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#41 2011-06-07 11:04:25

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Taaa, tego też kojarzę. Ale kojarzył mi się z klubem karateków

Jest jeszcze taki fajny, gdzie wszyscy są poprzebierani za Power Rangers, za wyjątkiem Filii, która jako smok rozwala miasto. W sumie, to chce rozwalić Xella a miasto to tak przy okazji...

Muszę poszperać.

http://puzzlefactory.pl/public/images/p … iginal.jpg < jesli zadziała, to tu są karatecy.
http://usuarios.multimania.es/animezxda … iverse.jpg <- Slayersiaki i mieszkańcy świata Dark Stara (Lost Universe)
http://www.deviantart.com/download/1264 … _Ilzar.jpg <- nie wiem, czy to nie fanowska twórczość, ale ten kiedyś rozbudził moje nadzieje, co do nowej serii. Na krótko.
http://www.manga-online.pl/manga/slayer … muzyka.jpg <- jesli chcesz zaśpiewać, śpiewaj razem z nami. Teraz masz okazję, bo dla Ciebie gramy~!
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 … ARurgE&t=1 <- dziewuszki
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 … R3fWKo&t=1 <- powód naszych spekulacji

Jeszcze poszukam tego Valusia z bannerem i tych obrazków wymienionych wcześniej.

Ostatnio edytowany przez Charat (2011-06-07 11:32:19)


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#42 2011-06-07 11:41:10

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

He he, nagi wal trzymający głowę Filii. Wiecie co sobie wyobraziłam?!

Jakby to powiedzieć... bardzo dosłownie sobie wyobraziłam. Takiego radosnego Vala i odcięty zakrwawiony łepek Filii

A co do artów z Xellosem, ja mam wrażenie, że na banerze Filia się uśmiecha.
A swoją drogą, znalazłam wczoraj na jakimś ang. blogu op. Try i komentarz odautorski, że w openingach jest mniej więcej przesłanie całej serii... i oczywiście chwile potem był screenshot z Xellosem i Filią modlącą się( w tle)... i że Lina tam łączy czarną i białą kulkę energii i w ogóle. Myślicie, że tak to można interpretować? Ja to pojmowałam raczej jako to "uzupełnianie się" Jak na tym rysunku co demon i bóg trzymają się za ręce i obejmują świat... ale dobra, ja jestem do dupy w interpretacjach. Pewnie znowu coś przeoczyłam.


A wracając do tematu.
Dla mnie każde połączenie Vala i Filii to syndrom Edypa. Więc jak nic to musiał być jakiś żarcik twórców albo po prostu takie widzi mi się: A narysuję arta zobaczymy co się stanie ^^"

I żeby nie było, że robię offtopic, nawiążę do tematu mody:
Ciuchy jakie w Slayersach są, każdy widzi. A gdybyście mogły, jakbyście ich ubrały? Zela w strój Rezo ? A może Linę w strój Nagi. Albo coś z zupełnie innej bajki. Zbroje, suknie... bikini ?


A' propos bikini- był też art jak Slayersi są na plaży


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#43 2011-06-07 12:03:04

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#44 2011-06-07 12:06:43

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Był kiedyś taki fanart, gdzie Slayersiaki się poprzebierały w nieswoje ubrania. Xello w stroju Fi wyglądał, jakby go polali wybielaczem.
Zresztą, już dawno zauważyłam, że jeśli chodzi o tradycyjne parki, to preferują oni podobny styl ubierania się, zauważyliście? Tzn, minus kolory i jakieś tam szczegóły fafuły, ale na przykład Lina i Gourry mają słabość do długuch włosów i ogromnych naramienników.  Ame i Zell mają upodobanie do tego samego rodzaju materiałów i peleryn. Zresztą Fi i Xell też dzielą ten ostatni fetysz. I lubią, jak im włosy łaskoczą policzki.

Ja bym Rezo kazała zapuścić kłaki, a'la Lei Magnus.

Socki, mnie się bardzo ta interpretacja podoba. A autorzy bardzo często wsadzają hinty w openingi animców. W latach 90 to był chyba bardzo popularny trend. By nie wspomnieć Czarodziejek...

Odnośnie tego screenshota z rozmodloną Filką, to kiedyś widziałam go z podpisem "L-sama, nie pozwól, żebym musiała całą serię męczyć się z tym mazoku!"


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#45 2011-06-07 12:35:56

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Piękne ! Coś w tym jest! No ja też słyszałam o tych hintach ale nie wiem o co chodzi? Że jak oni to narysowali ... to co? Jak mam to rozumieć? Że autorzy sugerują, że coś... jednak ?


A ja uwielbiałam fryz Rezo. Zaraz ja kochałam całego Rezo. Rezo, Rezo i jeszcze raz Rezo, mój no. 1 ... nigdy nie odważyłam się nawet o nim pisać tak go lubię

Ja kiedyś widziałam super arta jak wszyscy byli w strojach wieczorowych. No i Xellos miał związane włosy i krawatkę zamiast krawata i wyglądał jak jakiś lord. A Filia czarną suknię bez pleców. A Zel białą marynarkę i muchę ;/


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#46 2011-06-07 12:51:47

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Ale to był oficjalny, czy fanart? Bo coś kojarzę, tylko nie pamiętam, skąd

Z tymi hintami to to raczej jest takie podpuszczanie  widza ' Hej, patrz na nas, tu zaraz będzie epicko' a jak już widz złapie przynętę razem z haczykiem i wędką, to się później okazuje, że połowy z openingu nie było, część zinterpretowałeś odwrotnie a tak w ogóle, to najważniejsze hinty zwykle trwają krócej niż kilka sekund. Takie mrugniesz i przeoczysz.

Fryz Rezo mi się kojarzy z Kopernikiem. Cephied jeden wie czemu...


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#47 2011-06-07 13:38:52

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Ja mam fioła na punkcie długich włosów ale Rezo to była moja miłość i nawet fryzury się nie czepiałam

Gorzej z Xellosem, z początku nie mogłam go polubić przez ten jajeczny golf i fryzurę na pazia.


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#48 2011-06-07 13:57:05

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Heh, Rezo coś w sobie miał. Fakt.

Socki, to mamy wspólne upodobania, jeśli chodzi o męskie fryzury.

Xella to ja polubiłam w momencie, kiedy założył fartuszek Swoją drogą, czy mi się wydaje, czy Xell podciął włosy pomiędzy końcem Try a kinówką Premium?


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#49 2011-06-07 16:50:19

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Chyba... a mógł zapuścić. Już przy długich to i grzywkę można obronić. Aktorzy często nosili grzywki bo musieli grać też kobiece role(kobiety nie mogły) . I wszystko by ładnie pasowało. Że Xellos taki aktor i w ogóle. Tylko kurcze nie PAŹ!!!

A w fartuszku był wspaniały ^^ Moja pierwsza reakcja: Mazoku, który kocha gotować?! ŁIIIIIIIIIIIIIII!!!


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#50 2011-06-07 17:45:11

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

A to o aktorach to wiem. Swoją drogą, to Kabuki ma fascynującą historię.

Mnie najbardziej rozczulił ten kurczaczek na fartuszku. Muszę sobie przy najbliższej okazji obejrzeć ponownie ten odcinek.

To już nie modowy, ale równie porywający wątek - Zel Kotwica. <3


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#51 2011-06-07 22:37:52

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Oj tam. Włosy też moda!


No ta fryzura z takimi pejsikami (takie prostokątne, krótsze kosmyki) przy uszach i z prostą grzywką to prosto z teatru kabuki.
No ale muszą być dłuższe włosy z tyłu- dla mężczyzny. To co ma Xellos to tradycyjna chińska DAMSKA fryzura, która zwie się bob(nie wiem jak po chińsku) czy jakoś tak. Chodzi o ścięcie włosów na tej  samej wysokości wokół całej głowy poniżej linii szczęki, często robi się do tego grzywkę.

Nie wiem jak to się stało ale faceci też to zaczęli nosić:
http://0.tqn.com/d/mensfashion/1/0/c/5/ … 934_10.jpg

http://www.hji.co.uk/hjimages/images/qh … en-bob.jpg <- załóżmy, że w rzeczywistości fryz Xellosa wyglądałby tak

a nie tak

http://1.bp.blogspot.com/-nP2nVWB3Ylc/T … -hair-.jpg


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#52 2011-06-08 08:15:00

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

No fakt.

Najfajniejsze włosy to ma chyba Gourry. Nie wygląda na takiego, co by jakoś o nie specjalnie dbał. Mimo to są śliczne.
Gdyby jeszcze były czarne, to bym go zawłaszczyła.

Był kiedyś taki yaoiowy doujin Xell/Zel, w którym z kadru na kadr Xellosowi rosły kłaki... Nie pamiętam, jak się nazywał, bo nie pałam miłością do tego pairingu, mimo, że lubię yaoice.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#53 2011-06-08 09:09:24

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Naprawdę mamy podobne upodobania co do włosów ^^ Mam postać w innym opowiadaniu, która nazywa się Faeton Montamore i nosi czarne włosy do pasa. A włosów nie ścinał dlatego, że mu się nie chciało chodzić do fryzjera i stwierdził, że w kucyku będzie wygodniej i nawet nie zauważył kiedy kucyk trochę urósł


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#54 2011-06-08 09:15:34

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Już. Go. Lubię.

Generalnie, jeśli coś ma włosy jak Alucard z Hellsinga/Laures z Seimadena, to jest spora szansa, że polubię.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#55 2011-06-08 11:26:41

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

A mój osobisty Xellos ma włosy do łopatek
Kya, jak ja kocham Lauresa!
Macie Gaava w bokserce. Jest to gif, ktory kieeedyś tam zdobyłam. Jak ktoś by chciał to mam jakieś 60 gifów ruchomych tego typu ze Slayersów ^^
http://img714.imageshack.us/img714/9183/scrik22.th.gif

A co powiecie na ten arcik Rezo? Grzywkę ma komiczną
http://img7.imageshack.us/img7/9220/pict0002gr.th.jpg


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#56 2011-06-08 11:33:29

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Wohoo, Gaav chyba się stanie moim numerem jeden. Chociaż brwi ma zabójcze...
Mei, to dziel się, dziel

To jakiś prototyp Rezo? Wygląda na starszego. Tylko grzywa go odmładza. Hmm. A w animcu odwrotnie, to fryzura sprawiała, że wyglądał na lekko starszego. Nawet, jeśli przez to się kojarzył z Kopernikiem.

Ah, Laures... Laures <3


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#57 2011-06-08 12:20:38

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Rezo i Kopernik... Coś w tym jest
A ten art to musi być na pewno jeden z pierwszych rysunków. Pierwowzór Liny np. jest ledwo do poznania. Musiałam po stroju domyślać się, że to ona ^^'


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#58 2011-06-08 12:52:55

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

O, a możesz zamieścić?


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#59 2011-06-08 13:02:15

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Proszę
http://img863.imageshack.us/img863/8878/pict0003x.th.jpg


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#60 2011-06-08 13:59:24

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Moda w Slayersach

Rzeczywiście z buźki nie podobna...


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://kamnialtay.online przegrywanie kaset vhs warszawa