Slayers Fans

Odwiedź nas na http://slayers-fans-society.blogspot.co.uk/


#61 2011-06-09 09:44:41

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

No proszę, jak wy się wzajemnie inspirujecie.

Mnie ostatnio zainspirowało: Dziecko Rosemary, Wakfu, nasze forum, kilka artykulików na Wikipedii i strona TV Tropes.

Generalnie też mam pomysł. Na dzieło.
Tylko, może przenieśmy to do innego wątku, bo się off top zrobi...


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#62 2011-06-09 13:53:56

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Właśnie, te inspiracje to chyba jedyny nie aż tak offtopowy temat

A, dodajecie w swoich opowiadaniach elementy dotyczące bezpośrednio was samych  ? Znajomych, motywy, które wy tylko kojarzycie, ulubione potrawy etc.

Gdzieś rozmawiałyśmy z Meitsą, że dobrym tego przykładem jest herbatka Darjeeling... autorka wrzuciła swoją ulubioną herbatkę do fica i rozniosło się na większość( przynajmniej w moim wypadku- też mam zakodowane, że w SLayersach tylko to pili)

Ja np. zrobiłam tak z bzami. Bzy to moje ulubione kwiaty i  stwierdziłam, że Filia powinna być na nie uczulona.
I z ciastkami i Xellosem. Nie wiem ile w tym było mojej radosnej twórczości, ile wymyślili ci, których "czytałam" ale z ciastek zrobiłam no. 1 w życiu Xellosa. Ciastka i spanie - jako hobby- chyba podświadomie chcę mieć z bohaterami jakieś cechy wspólne
No i w obu ficach pojawiają się postacie z innego dosyć pokaźnego uniwersum, które stworzyłam w zupełnie innym opowiadaniu, takim na oko jak dwa i pół Doda( no wiecie: Maut, Szef, Bestia, Trufla no i oczywiście Shinigami).

było tego sporo... ale musiałabym zajrzeć do opowiadań.

A wy ? Macie coś takiego? Czy tylko ja tak mixuję ?


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#63 2011-06-09 14:17:36

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Nie, a skąd.

Każdy tak robi. Ja na przykład dałam mojej bohaterce błękitne hakama i haori, na które się napalałam od dłuższego czasu. I srebrne włosy, bo akurat wtedy miałam zrobione końcówki w tym kolorze.

Często daję moim bohaterom natychmiastową miłość do książek. A bohaterkom śpiew/taniec, bo to są umiejętności, które bardzo chciałabym mieć. A za grosz nie posiadam. Chociaż nie kojarzę, żebym to robiła akurat przy fikach...

I pamiętam, że Merle zapijała się capuccino. Wtedy miałam fazę na ten napój. Obecnie się dziwię, jak to mogłam pić.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#64 2011-06-09 14:39:56

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Zdarza mi się wepchnąć moich znajomych do fanfików ^^ Np. w Barwniczku występuje wampir Felixor. Był pierwszą osobą, która wciągnęła mnie w mangowe spotkania w moim mieście. Jak to dzieciaki każdy się wydurniał i on miał wtedy lizaka mówiąc, że to jego przyjaciel duch. Włożyłam ten wątek do fika, bo jego absurdalność bardzo mi pasowała
Inną postacią jest... Guenh ^^ Pojawiła się w 10 części starego Przeznaczenia jako Falco ^^
W starym jak i nowym Przeznaczeniu występuje moja postać, ale ma ona w sobie wszystkie cechy, których ja nie mam lub dopiero do nich dążę. Także Meitsa z Przeznaczenia jest moim przeciwieństwem ^^ Pojawi się też inna postać z mojego bliskiego otoczenia, ale na razie to tajemnica bo popsuję całą intrygę, nad którą tak długo myślałam
Często ubieram postacie w to co sama chciałabym nosić. Innym przykładem wkładania czegoś od siebie jest dokładny opis otoczenia. W Kamikaze Kaito Slayers akcja działa się w moim mieście i wszystkie miejsca, które opisywałam istnieją naprawdę. Teraz przypomniało mi się, że ten fik miał więcej wspólnego ze mną niż myślałam. Tam była moja postać, miała chyba nawet moje imię, miała jednak trochę skrzywiony charakter Jednak wygląd i zainteresowania były moim odbiciem.
Upodobań nigdy nie zamieszczałam, typu piję kawę raz w miesiącu


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#65 2011-06-09 14:49:31

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

A ja bym zapomniała, że zdarzyło mi się - nie raz - upchnąć moja siostrę I jej koleżankę. Hmm, ale w sumie, to było autoryzowane cameo. Same tego chciały

Hmm, no i Sinah of course. W tym długim ficu, co się nazywał In'ei. Ale to też autoryzowane cameo, bo skonsultowane z autorem postaci.

Dobra, to uchylę jeszcze rąbka tajemnicy i powiem: były sobie takie oficjalne arty, typu Filia pielęgniarka, Ame kelnerka itp. I na tej podstawie Charat umyślała kiedys napisać fica. Lina miała być policjantką.  A Zel gwiazdą rocka

I chciałam też napisać kryminał ostatnio znalazłam zeszyt, gdzie mam rozpiskę charakterystyk i akcji... Przy okazji, doszłam do wniosku, że nie bazgroliłam takstrasznie, jak myślałam. Teraz piszę jeszcze gorzej


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#66 2011-06-09 15:19:05

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

O ! W DoDzie Filia była ubrana na bal w moją sukienkę z balu gimnazjalnego.

Meitsa ! Pamiętam Kamikaze Kaito - o mało co nie zmałpowałam po tobie tego pomysłu tak mi się spodobał! A potem doszłam do wniosku, że mojego miasta nikt nie zna i poczekam aż się wyprowadzę do Wawy... no ale teraz jakoś, już chyba nie mam do tego serca


W pewnym sensie Shinigami, Eheia(szefa) i Maut miały, dawno temu swoje odpowiedniki. Właściwie to patronów. Kórczak patronuje Shinigami, bo Kórczak ma bzika na punkcie psychopompów(istot które przeprowadzają dusze) i dużo o tym wie. Gdy tworzyłam Shinigami bardzo się przejęła losami tej postaci i tak o to Shinigami ma na patronkę Kórczaka. Przy czym zaznaczam Shinigami to nie Kórczak. Z Eheiem( szefem) jest tak, że Kansou kiedyś zobaczył jego rysunek i stwierdził, że szef jest tak przystojny jak on... Oo""" ah ta skromność. No i tak szef znalazł patrona. A Maut... Maut ma mnie. Ma dwa koty tak jak ja i w sumie nie miałaby ze mną nic wspólnego, gdyby nie to, że ona jest śmiercią a ja uwielbiam sztukę sepulkralną, Nenia, wszelkie obrządki pogrzebowe i wszystko z serii "Takimi niegdyś byliśmy, jakimi wy dziś jesteście./Jakimi jesteśmy teraz, takimi i wy będziecie". To jest tak niedoceniana i tak piękna dziedzina życia, że ah! A msze za zmarłych, szczególnie w obrządku prawosławnym są ekstra! I Sorokousty !  . No ale ten patronat jest taki bardziej "honorowy" nie ma żadnego wpływu na postacie więc nie wiem czy się liczy.

I nie potrafię umieszczać siebie. Dla mnie fic self- insertion graniczy z cudem


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#67 2011-06-09 15:50:14

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Socki, nie mów, że ten dziwny styl pisania w Kamikaze ci się podobał. Chyba do pisania tego zainspirował mnie fik Miyu "Waniliowe Sny". Dla mnie to było cudeńko No i zainspirowała mnie manga Kamikaze Kaito Jeanne i chciałam po chamsku wszystko przełożyć na nową z bohaterami Slayersów. Nie wiem co mi z tego wyszło, bo najbardziej oczekiwałam opinii kogoś kto czytał mangę, ale niestety nikt taki się nie trafił

Gdybym miała w całości przedstawić swoją postać to miałabym ogromny problem, bo ogólnie mówiąc sama dla siebie czuję się nijaka i jak tu się opisać? Najtrudniej poznać samego siebie i jest w tym sporo racji. Nie wiem, które cechy u mnie dominują bo mam wrażenie, że wszystko się zmienia jak w sinusoidzie. Z wyglądem to nie problem. Dlatego chyba nie boję się mówić, że dana postać to ja bo tak naprawdę ma mało ze mną wspólnego :p


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#68 2011-06-09 16:12:08

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

No Waniliowe sny były słodkie A ja widziałam anime Kamikaze Kaito Jeanne  ale wiem że się różni od mangi. Ogólnie, nie przepadam za czytaniem mangXD Gubię się


Ale powiem ci, że nie domyśliłabym się, że inspirowałaś się Waniliowymi snami gdybyś mi nie powiedziała.
Z drugiej strony, kto by pomyślał, że Doda napisałam po przeczytaniu Romansów Deo (sic!)


No wiadomo, że łatwiej się ogląda siebie w oczach innych ale... zawsze to będzie trochę skrzywiony obraz. Pisanie o samym sobie wymaga ogromnej samoświadomości. Za dużej jak dla mnie. I spoko też się czuję zbyt "zwykła" by tworzyć na mnie postać. I powiem ci, że i z wyglądem bym miała problemy. Walnęłabym przeciętna dziewczyna ... no i co dalej? Ma oczy, ma nos. A uszy ma? MA! VIOLA!

Myślę, że cała sztuka w tym, by podkolorować samego siebie.... co łatwe nie jest ale chyba możliwe:)


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#69 2011-06-09 16:29:08

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Anime różni się końcówką od mangi, ale nawet tam nie doszłam Jak tak teraz patrzę co tam nabazgrałam w Kamikaze to dużo jest nawiązań sytuacyjnych typu Filia czekająca na list, pocałunek na dachu, Xellos w roli nowego sąsiada i gapienie się na zbyt odkrytą Filię oraz motyw czwórki przyjaciół. Miał być jeszcze motyw zawodów pływackich, w anime były to zawody lekkoatletyczne. Kiedyś powrócę do tego fika, za bardzo lubię mangę żeby to tak teraz zostawić ^^

O sobie to mogłabym tylko pisać na zasadzie co umiem robić, ale cech charakteru za nic nie potrafię podać. No jaka jestem? No taka, zwyczajna, jak każda inna dziewczyna


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#70 2011-06-09 16:50:18

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Mei, przede wszystkim to ty bardzo skromna jesteś.

W ogóle, kreatywne z was osóbki. Ja mam bardzo zawyżone wymagania motywacyjne, by tak oględnie rzec. Czytaj: lubię się lenić i zajmować akurat nie tym, co potrzeba.

Self insert - hmm, dwa razy zrobilam coś takiego, z tym, że wystąpiłam wyłącznie w roli narratora.  Z perspektywy czasu oceniając, bylo to bardzo głupie. I mam jednego fika w zeszyciku, w którym występowała Charatka ale nijak do mnie niepodobna, poza tym, że była niska i lubila się zaczytywać, zamyślać i plątac pod nogami. Albo mówić o czym innym niż reszta grupy, zajetej szukaniem artefaktów po Rezo...

Ja czytałam Kamikaze. I generalnie widzialam tez kilkanaście odcinków anime, co sobie lecialo na niemieckim kanale rtl zwei. Oceniając w zgodności z mangą, to opowiadanko wydawało mi się nawet ciekawsze. Z drugiej strony, ja w mandze akurat najbardziej lubiłam Acess'a i Fin. Co oni z nimi zrobili w anime...

Waniliowe Sny... w ogóle, kiedyś jak coś bylo od Miju, to automatycznie czytało się fajnie. Chociaż puścila kiedyś one shota pt. Kitsune. Napędziła mi tym doła na kilkanaście dni...
I nie wiem, czy wiecie, ale Mijek pod pseudonimem Mrugacz napisała baaaardzo długie opowiadanie Draco/Harry z HP. I kilka one-shotów. Ma nawet wlasną stronkę, już dawno nieaktywną, gdzie są te teksty do poczytania. Jak wpisać w google Mrugacz i Blemish, bo taki tytuł Miju umyśliła dla opowiadania, to powinna wyjść.
Przyznam szczerze, że nie przebrnęłam. Ale moja kumpelka bardzo mocno siedzi w HP yaoi i byla zachwycona.

Z tekstów obcych, to mnie bardzo inspirowaly opowiadania niejakiej Crystal Dawn, właścicielki violetandgold.com.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#71 2011-06-09 16:59:42

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Z tą moją skromnością to mam wrażenie, że tylko udaję, a z kolei kiedy indziej jestem skromna aż do bólu i wtedy to nie jest cecha pozytywna _^_ Inna sprawa, że inaczej zachowuję się przy ludziach a co innego mam w głowie :p No, a że leń ze mnie śmierdzący to po czasie każdy może stwierdzić, ale ja tłumaczę się  zbyt dużą ilością zajęć

Violet and Gold... To ta stronka gdzie były hentai doujinshi? Taka w cytrynki? Czy to już inna była?


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#72 2011-06-09 17:15:50

Guenh

Lord Mazoku

Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 545
Punktów :   

Re: Inspirujące inspiracje.

Mei, ja czytałam w całości Kamikadze Kaito... możesz liczyć na moją pomoc, gdy wrócisz do tego fanfika

Offline

 

#73 2011-06-09 17:24:00

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Violet and Gold miała podstronkę w cytrynki, gdzie faktycznie były doujiny i dwa hentajowe fice.

Ale sama strona ma o wiele więcej, tylko ludzie nie zawsze wiedzą, jak po niej nawigować. A trzeba po prosty klikać w świeczki ^^


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#74 2011-06-09 17:27:11

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Hm, po co masz być skromna skoro wiesz, że dobre?
Najlepiej realnie oceniać swoją pracę ^^ Na studiach mnie tego nauczyli. Kiedyś profesor mnie bardzo pochwalił a ja zaczęłam się upierać, że a ja praca jest do dupy i on wtedy wypalił... no w sumie... i obniżył ocenę ;/ Od tamtego czasu mówię: Jest dobre ale widzę parę rzeczy, które zrobiłabym inaczej


A ja kiedyś czytałam takiego fica .. Trzy życzenia.. nie wiem czyj . Ale byłam nim zachwycona . Niestety chyba gdzieś zaginął.

Miju rzeczywiście dobrze pisała ale jakoś nigdy mnie nie "inspirowała " bardziej . Teoria chaosu jest fajna i Kot na rozdrożu ( pisałyśmy w tym samym czasie) więc może dlatego lepiej wspominam te fice


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#75 2011-06-09 17:36:13

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Trzy życzenia są Sal i chyba są jeszcze na Fanslayers. A jak nie to na chomikuj... Bo dzisiaj widzialam


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#76 2011-06-09 17:42:59

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Ooo, to świetnie. Jak wrócę do Kamikaze będziesz moją betą Guenh ^^


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#77 2011-06-10 08:19:16

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

A wiesz co. Mei? Po przeczytaniu Kamikaze sięgnęłam po mangę

I pamiętam, że mnie zaskoczyło, że Marron i Filia mają to samo seiyuu w anime.
Kiedyś w ogóle, temat seiyuu i tego, skąd się wszyscy z nich znają, przy jakich produkcjach pracowali, bardzo mnie nakręcało. Generalnie, kiedyś miałam masę pomysłów na crossovery. Niektóre fajne, a niektóre to wprost żenuła~.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#78 2011-06-10 11:18:44

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Serio?! No proszę jak wiedziałam kogo dać za Marron Swoja drogą pomysł z seiyuu też jest fajny A jak ci się podoba nawiązanie fika do mangi?
Ja teraz będę sie zaczytywać w Saikano. Niech miłość i wojna zainspirorują mnie do Space Opery.


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#79 2011-06-10 11:32:51

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

A bardzo, bardzo. Pomysł świetny

Swoją drogą, to ja kiedyś miałam plan na seiyuu do każdej autorskiej postaci. W zasadzie dalej mam...

Ja się przyznaję, że chciałam zrobić cross overa z Escalfowne. I Spirited Away ZUOOO~!
A z takich nowszych rzeczy, to zastanawiałabym się poważnie nad Wakfu, bo bardzo mi się podoba róznorodność kast w tymże świecie.

Tylko nie wiem, brnąć w to? nie każdy przecież te serie zna... A pewnie, znając mnie, nie wytrzymałabym i narobiła ludziom spojlerów >.<


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#80 2011-06-10 11:43:36

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

crossovera z Escaflowna przeczytałabym bardzo chetnie :3


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#81 2011-06-10 11:48:23

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Ej a jakich byście wybrały boice actor( Japończycy v czytają jak b i wychodzi im boice actor zamiast voice ) - zawsze mnie zastanawiało jak powinni mówić Możecie się śmiać ale ja Zehirowi dałabym głos Żebrowskiego A co!?


Anyway - ja mam jeszcze pytanie do "brata bliźniaka Xellosa" To się nigdy nie wyjaśniło a mnie bardzo zastanawiało czym on tak właściwie był. Doppelgängerem ?


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#82 2011-06-10 11:50:53

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Serio? To może coś wyprodukuję... Nie obiecuję.

Teraz tylko wybrać, czy powinna to być kinówka, czy seria TV xD bo jakby nie patrzeć, to jednak dwie różne historie z bardzo podobnymi bohaterami. I obie są wspaniałe <3

Hmm, a Merle dałabym głos Mitsuishi Kotono.

Z polskich nabytków, bardzo lubię głos Mileny Suszyńskiej, ale nie wiem, czy pasuje. Chyba nie.


E, a to do mnie pytanie z tym bliźniakiem? Czy do Mei?

Ostatnio edytowany przez Charat (2011-06-10 11:53:01)


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#83 2011-06-10 12:17:23

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Chyba do ciebie


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#84 2011-06-10 15:06:36

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Raczej do ciebie Charat bo ja nie mam nic z tym wspólnego


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#85 2011-06-10 18:16:50

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Yyyy, ale ja nigdy nie zrobilam klona/kopii/bliźniaka Xellossa...

... za to był jeden gościu wśród tych rebeliantów mieszańcow, co sie uważał za jego braciszka. Dałam mu fajny amulet, pamietam.
Ale on w ogóle nie byl do Xella podobny z wyglądu.

I uh, generalnie to w Naixinie pomysł był taki, że Mazoku jako tako nie mogą się z innymi rasami krzyżować, a w każdym razie nie klasycznie, typu ciąża czy jaja. W każdym razie, nie przypadkiem. Ale w wyniku wymiany energii przy torturach mogą powstać niechciane ''odrzuty'' nabierające z czasem świadomości po ofierze i kacie... I właśnie Zellas się coś podobnego zdarzylo z jakimś Smokiem. Efekty są różne, od bardzo spokojnych i wyważonych po takie schizofreniczne kwiatki jak Scin. Który, jeśli chodzi o złudzenia i kierowanie pretensji pod niewłaściwy adresik, mógłby spokojnie konkurować z Valgaavem.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#86 2011-06-10 19:29:59

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

A to on nie był takim klonem?
No to musiało mi się w pamięci z innym ficem, bo pamiętam, że czytałam niedokończonego fica, gdzie Xellos o mało co nie zabił Filii ale ktoś tam zdążył ją  uratować. Dwa tygodnie później pojawia się zwykły Xellos a tu Filia, Lina i reszta chcą go zabić a on nie wie o co cho.

Ale teraz sobie przypominam...kurcze... chciałabym jeszcze raz przeczytać Naixina ale chyba poczekam na nową wersję.
Dziwne, że speciala pamiętam doskonale

Kurcze Charatka, musisz to dokończysz... jeżeli nie to  z n a j d ę   c i ę


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#87 2011-06-10 19:44:59

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Zapraszam. Jak się nie boisz, to mnie znajdź. Charat jest przyjacielskie stworzenie, nawet herbata poczestuje...

A fik o ktorym mowisz, to bodajże Fate by Sal. I faktycznie niedokonczony.
W każdym razie, wiem na pewno, że Sal kiedyś robiła klona Xella.

Naprawdę mam to dokonczyć? Yyyyh nooo...yyyy.... No w szoku jestem, no.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#88 2011-06-10 20:38:29

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

pamiętasz scenę ze Shrecka kiedy osioł go prosił by Shreck mu pozwolił zostać na jedną noc u siebie?

To sławne: PROOOOOOOOSZĘ


właśnie to zrobiłam.


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#89 2011-06-10 21:09:29

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Ehm...

Teraz mam ochotę na Shreka...

... swoją drogą, Smosiołki <3


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#90 2011-06-10 21:24:21

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Inspirujące inspiracje.

Accidently in love (piosenka z początku 2)- jak nic nadaje się na inspirację <3

Smosiołki były boskie <3


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://pro-expert.waw.pl gc tooth mouse