Slayers Fans

Odwiedź nas na http://slayers-fans-society.blogspot.co.uk/


#1 2012-03-21 15:36:59

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Hentojce [18+]

Guenh chciała żebym napisała jakąś krótką scenę miłosną pomiędzy X/F to napisałam. Oceńcie co myślicie. Oraz zapraszam do własnego pisania i wrzucania tutaj

teraz to ona chciała być przez chwilę górą nad nim. Kazała mu położyć się na plecach a ona usiadła na nim okrakiem. Nachyliła się nad nim, objęła jego głowę i zaczęła go obsypywać namiętnymi pocałunkami. Nie chciała przejść od razu do konkretów, chciała na razie tylko się pobawić. Nie przestając go całować, zaczęła kołysać biodrami w przód i w tył. Im szybciej to robiła tym jego członek stawał się twardszy i dzięki temu stymulował jej łechtaczkę. Bardzo ją to podniecało. Jemu również spodobała się jej zabawa i chwytając za jej pośladki wprowadził w nią swego członka. Jęknęła z rozkoszy. Wyprostowała się i nadała sobie takie tempo, które najbardziej jej odpowiadało. Xellos słysząc jej coraz głośniejsze jęki ruchem swoich pośladów nadał szybsze tempo czego Filia się nie spodziewała i od razu poczuła falę przyjemności, która przeszła przez jej ciało. Wiedziała, że on jeszcze nie doszedł więc nie przerywała, poza tym wiedziała, że może mieć jeszcze jeden orgazm. Jęknęła tylko do niego "jeszcze". Xell nie potrzebował było drugiego zaproszenia i kontunował tym razem skupiając się na sobie. Dotykając jej krągłych pośladków i liżąc jej małe różowe sutki nie sposób było długo się opierać. Ona cała go podniecała. Doszli w tym samym momencie. Filia aż wygięła głowę do tyłu i wbiła paznkoncie w jego uda. Gdy było po wszystkim położyła się na nim i ułozyła głowę na jego klatce. "przykryj mnie, bo mi zimno", odpowiedziała. "moja mała rozpustnica" zaśmiał się i przykrył ich kołdrą. "pf, to już nie bedę wiecej przejmować inicjatywy", zmarszczyła brwi. "Ale mnie się podobało", pocałował ją delikatnie w usta.


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#2 2012-03-21 17:16:37

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

Lol... po co Ci hentai kiedy sama możesz sobie napisać O.O

No fucking way ! Nigdy czegoś takiego nie napiszę...


A po lapidarności mej wypowiedzi widać, że fragment jest dobry. Nie napiszę, że ładny, bo ładny tu wybitnie nie pasuje


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#3 2012-03-21 17:26:15

urwena

Mazoku średniej klasy

Skąd: Ireland/Poland
Zarejestrowany: 2011-06-18
Posty: 83
Punktów :   

Re: Hentojce [18+]

Fragment gorący, tylko króciótki
Sama sobie? To chyba było pisane z myślą o Guenh... Tak czy inaczej hentaje same się nie piszą.
Hm, tak poza tym Socki w Twoim wykonaniu pisarskim hentaj byłby dopiero interesujący

Offline

 

#4 2012-03-21 17:30:45

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

Proszę nie poruszajmy tematu mnie piszącej cokolwiek o zabarwieniu erotycznym.


Meitsie idzie świetnie i niech tak pozostanie.


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#5 2012-03-21 17:54:34

urwena

Mazoku średniej klasy

Skąd: Ireland/Poland
Zarejestrowany: 2011-06-18
Posty: 83
Punktów :   

Re: Hentojce [18+]

Przecież nie będę nalegać, wyraziłam jedynie swoją opinię że taki fragment byłby dobry i tak to pozostawimy

Za to Meitsę należy zmotywować do dalszego wysiłku <brawo>

Offline

 

#6 2012-03-21 18:08:13

Guenh

Lord Mazoku

Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 545
Punktów :   

Re: Hentojce [18+]

Z myślą o mnie? Oh matko, nie, to brzmi źle, jakbym była jakimś napalonym maniakiem
Ja też nie umiem pisać w taki bezpośredni sposób - od dwóch godzin siedzę nad swoją interpretacją ich, ekhu, zbliżenia i jak na razie przyłapuję się na opisywaniu koloru ściany

No ale obiecałam, ma być to będzie, może nawet jeszcze dziś to tu wrzucę.

Offline

 

#7 2012-03-21 18:13:50

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

Ja, zgodnie z tradycją japońską, która w mej duszy śpiewa, pisałabym tylko za pomocą metafor. np. coś o morzu, jaskini, lesie, promieniach słońcca i wietrzyku... i interpretujcie sobie drodzy państwo.




serio... jest taki erotyk w literaturze japońskiej


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#8 2012-03-21 20:23:23

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

krótkie, bo Guenh chciała coś w sensie "daj jakieś krótkie zdanie o zabarwieniu erotycznym" (oczywiście to nie jest dokładny cytat) wiec wyszło takie cos wycięte z kontekstu w 10 minut


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#9 2012-03-22 10:10:01

Guenh

Lord Mazoku

Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 545
Punktów :   

Re: Hentojce [18+]

Uwaga, uwaga:



Zadrżała niespokojnie, gdy musnął pieprzyk pomiędzy jej piersiami. Uznała ten pocałunek za ich pierwszy, nie dziwne więc że zaskoczyło ją tak szybkie tempo. Spróbowała się odsunąć, jednak Xellos przyciągnął ją mocniej, tym razem całując jej biust o wiele bardziej zdecydowanie.
- Xellos, poczekaj… - westchnęła pomiędzy próbami złapania tchu. Wbiła paznokcie w jego szyję, nie będąc pewną czy zrobiła to w celu zniechęcenia go, czy chcąc znaleźć ujście swojego sprzecznego z rozsądkiem pragnienia. Koniec końców nie było to ważne, bo on i tak nie miał zamiaru przestać. Rozpięta sukienka zsuwała się powoli wzdłuż ciała, bezlitośnie obnażając jej nagość, która jeszcze tak niedawno była zarezerwowana dla zupełnie innego mężczyzny. Nie chciała się jednak dłużej oszukiwać - chciała tego od dawna i każdy dzień, wieczór i noc utwierdzały ją w pewności co do tego pragnienia.
Gdy materiał sukna opadł na podłogę, Xellos uniósł Filię tak, że dla złapania równowagi odruchowo oplotła nogami jego biodra. Wyprężyła się do tyłu w chwili, w której przesunął dłonią po jej plecach. Przymknęła oczy, przez co miała wrażenie, że za sekundę wypadnie z jego rąk, a on - parsknęła cichym śmiechem - zamiast jej pomóc uzna, że tak właśnie miało być. Spojrzała na Xellosa. Musiał przyuważyć tę nagłą zmianę humoru, bo uśmiechnął się przelotnie, po czym zrobił kilka kroków i oparł ją o ścianę. Poczuła ściśnięcie w żołądku. Z nieznaną sobie wcześniej pewnością pocałowała go w usta . Nie było tu już jednak miejsca na nieśmiałą delikatność. Gdy oboje rozchylili wargi, wsunęła język głęboko, na co on zaczął z wysmakowaniem go ssać. Musiała przyznać mu rację, całował ją tak, jak gdyby był w tym wykwalifikowanym ekspertem. Przez chwilę Filia zastanawiała się, ile razy robił to wcześniej i z kim - bo że nie był to jego pierwszy pocałunek, wiedziała na pewno. Czy na jej miejscu była kiedyś któraś z demonów?
Ogarnęła ją zazdrość na tyle silna, że przywarła do Xellosa, jak gdyby miała stać się  jego integralną częścią. Nieważne, czyj byłeś w przeszłości, kto cię dotykał, w tej jednej chwili należysz tylko do mnie, krzyczała w myślach.
Xellos spowolnił pocałunek, wysuwając język tak, że dotknął jego koniuszkiem kącika jej ust, po chwili przesuwając nim wzdłuż linii policzka aż do szyi. Filia stanęła pewniej na podłodze w obawie, że mogłaby z przypływu wrażeń stracić równowagę. Słusznie, jak się miało po sekundzie okazać, ponieważ była tak upojona dotykiem jego szorstkiego języka, że nie zauważyła kiedy zdołał włożyć rękę za jej bieliznę. Wydała z siebie protestujący jęk, próbując jednocześnie asekuracyjnie cofnąć biodra. Xellos jak gdyby tego nie zauważając, zdecydowanym ruchem dłoni wsunął palec wgłąb jej wilgotnego krocza. Wygięła się, odrzucając do tyłu głowę. Dreszcz podniecenia obezwładnił ją na tyle, że nie zarejestrowała pamięcią swojego krzyku. Nie zrozumiała więc, dlaczego Xellos uniósł wolną rękę i w uciszającym geście przyłożył palec do ust. Czuła, jak coraz intensywniejsze, posuwiste ruchy drażnią jej wnętrze. Jego druga dłoń powędrowała na pokryty delikatnym meszkiem kark. Przyciągnął zaborczo jej głowę, po czym pocałował w usta. Desperacko, brutalnie, jak gdyby miał za chwilę odgryźć mi język tak, bym nie mogła nigdy pocałować nikogo innego, jak miała potem wspominać to Filia. Odepchnęła go, oswobadzając się spod jego zazdrosnego uścisku. Popatrzył na nią lekko zdziwiony. Jej policzki były wściekle zaczerwienione, nerwowym ruchem dłoni wytarła pot z szyi, po czym rzuciła mu spojrzenie spod półprzymkniętych oczu. Mierzyli się przez chwilę wzrokiem, jak gdyby mieli coś bardzo ważnego, a jednocześnie trudnego do powiedzenia. Nie dane mu było jednak zbyt długo domyślać się, o co jej chodzi, gdyż Filia objęła go mocno, popychając o kilka kroków do tyłu. Stracił równowagę i wywrócił się na stojące za nim łóżko, pociągając ją za sobą.  Fala złotych włosów opadła mu na twarz tak, że żeby cokolwiek widzieć, musiał przerzucić smukłe ciało dziewczyny na bok, przetaczając się na nią całym swoim ciężarem. Poczuła, jak jej piersi boleśnie spłaszczają się pod naciskiem jego umięśnionego torsu. Podparł się ręką o materac i wyprostował na tyle, by zobaczyć ją teraz w całej okazałości. Mimo, że niegdyś uroda Filii nie była dla niego niczym wyjątkowym, teraz uważał ją za idealną. Nawet ogromna blizna na boku nie ujmowała jej doskonałości. Przyłożył dłoń do śladów po ranie, z zadziwiającą czułością rysując koniuszkami palców po powierzchni skóry. Pochylił się i zaczął lizać jej sutek, na co odpowiedziała mu cichym westchnieniem. Uniosła rękę, przesuwając ją wzdłuż jego ciała aż natknęła się na brzeg materiału spodni. Rozpięła je szybkim ruchem i kładąc dłoń na pośladku Xellosa przyciągnęła jego biodra do swoich. Czuła przez materiał bielizny, jak ciepły, stwardniały członek przylega do jej krocza.

Zajmie mi to chyba dłużej niż myślałam.

edit: rozumiem, że milczenie wyraża zgodę na kontynuację? ;D

Offline

 

#10 2012-03-22 22:16:20

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

Dalej, dalej! Aż rumieńców nabrałam
Jakoś nie pasuje mi słowo krocze, ale to uroki języka polskiego _^_


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#11 2012-03-22 23:29:29

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

Ło matko... dopiero wróciłam z pracy a tu na mnie czekają takie rzeczy...

Kurcze nie wiem jak pochwalić i zrobić to tak żeby nie zabrzmiało idiotycznie

Dobrze napisane... realistyczne...


Powinnaś napisać oddzielnego hentoica zamiast luźnych fragmentów


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#12 2012-03-23 01:18:56

Guenh

Lord Mazoku

Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 545
Punktów :   

Re: Hentojce [18+]

"Krocze" jest niestety jedynym słowem, jakie mi odpowiada. Jest dosyć ostre w brzmieniu, ale lepsze to niż pochwa czy nieszczęsna wagina.
Serio, szukałam innych synonimów

Offline

 

#13 2012-03-23 15:54:45

urwena

Mazoku średniej klasy

Skąd: Ireland/Poland
Zarejestrowany: 2011-06-18
Posty: 83
Punktów :   

Re: Hentojce [18+]

Socki: takie hentaje/erotyki też są całkiem przyjemne i tajemnicze... czymiałaś na myśli utwór w stylistyce podobny do choćby "Białej magii" Baczyńskiego?
Guenh: Popieram Socki, cały fanfik byłby znacznie lepszy od uraczenia nas tylko fragmentem

Offline

 

#14 2012-03-23 16:29:25

Guenh

Lord Mazoku

Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 545
Punktów :   

Re: Hentojce [18+]

Obawiam się, że nigdy bym nie napisała spójnego oneshota, nawet jeśli miałby nim być hentoj ;D
Poza tym, to miało być niby odniesione do Klucza...Stąd blizna Filii

Dziękuję za pozytywne opinie!

Offline

 

#15 2012-03-24 09:26:24

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

Wiem, wiem

Tak czy siak, wyszło bardzo elegancko dlatego mówię, że coś tam mogłybyście skrobnąć


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#16 2012-04-21 22:54:22

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

Temat hentajowy a takiego starego zboczucha jak ja jeszcze tu nie ma? Nadrabiamy to niedopatrzenie.

Recenzować nie będę, bo wyjdzie, że się czepiam. A nie chcę się czepiać, bo dobrze wiem, że nasz ojczysty język, choć piękny i bardzo opisowy, jest bardzo nieporęczny do opisywania scen mocno erotycznych.

Jak chcecie się wprowadzić w odpowiedni klimacik (i to nawet ze wspomnianymi przez Socki porównaniami, poetyckimi że hej) to polecam "Kwiaty śliwy w złotym wazonie". Nie polecam jednak tym, co się boją mocnych słów.
Ewentualnie serię o Śpiącej Królewnie Ani Ryż

W sumie ciężko jest znaleźć dobre polskie tłumaczenie scen erotycznych w celu poszerzenia słownictwa. Trzeba sobie radzić w koleżeńskim gronie.

Wybaczcie nieskładność tej wiadomości, Charat zdycha z przepracowania.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#17 2012-04-24 21:38:54

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

Kwiaty śliwy w złotym wazonie ??? Ale to nie fic ?


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#18 2012-04-25 16:52:37

Guenh

Lord Mazoku

Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 545
Punktów :   

Re: Hentojce [18+]

Ja się troszkę wzorowałam na "Szanghajskiej kochance" i "Blondynce". Szczerze to rzadko kiedy jestem w stanie zdzierżyć poetyckie opisy stosunku płciowego, wolę umieścić w tekście słowa niezbyt miłe dla oka niż owijać w bawełnę (bo nie umiem)

Offline

 

#19 2012-04-27 18:50:18

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

Socki napisał:

Kwiaty śliwy w złotym wazonie ??? Ale to nie fic ?

Kobieto, nie załamuj mnie. Toż to klasyk literatury chińskiej.

"Szanghajska kochanka" była fajna, chociaż nieco przeładowana porównaniami. Może to specyfika chińskiego, nie jestem sinologiem.
Też nie lubię owijać. Nie ma po co. Teraz jak czytam swoje stare wypociny to albo się turlam ze śmiechu albo zgrzytam zębami, takie to wszystko mało konkretne i owiane mgiełką.
W porównaniu z tym, co mi się zdarza wypisywać dzisiaj, różnica kolosalna.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#20 2012-05-14 02:40:57

Yuriko

Mazoku niższej klasy

Zarejestrowany: 2011-07-04
Posty: 30
Punktów :   

Re: Hentojce [18+]

Trochę mnie nie było,a tu takie rzeczy że się zgorszyć można.Ale że zgorszonego nic nie zgorszy,to zaciera łapki na jeszcze

Offline

 

#21 2012-05-15 16:13:03

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

Tak propos zgorszonego, na ostatnim świętej pamięci forum, które zaczynało jako Slayersowe a skończyło jako ogólne, niżej podpisana dostała status Queen of the Perverts xD

Ale do siania zgorszenia to nam chyba daleko, chyba, że jak z ludźmi z naszej uczelni zaczniemy rozmawiać o kajdankach z puszkiem lub bez, cyberskórze i Sztywnym Palu Azji.

Nie to, żebym was zachęcała. Ot, po prostu przyciągam specyficzny rodzaj ludzi


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#22 2012-06-25 00:34:32

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

Oj tam, oj tam. Who cares ?



Poza tym Slayersi też mogą być w kajdankach z różowym puszkiem. Wyobraźnia nie zna granic !!!! Np. moja koleżanka powiedziała kiedyś, że ta piosenka pasuje idealnie do Xellosa i Zella http://www.youtube.com/watch?v=OMr9zCvtOfY.



Trudno powiedzieć jaka była moja reakcja. Najpierw pomyślałam, że ona nie rozumie angielskiego... a potem- no w sumie, rzeczywiście coś w tym jest


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#23 2012-06-27 18:24:14

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

Generalnie, I care. Pewnie dlatego, że zazwyczaj lubię typ ludzi, których przyciągam i powstają z tego bliższe lub dalsze przyjaźnie. Kiedyś naprawdę stworzę Zboczeńca Polskiego i będzie to moja redakcja.

Ano, mogą być. Generalnie kiedyś było dużo rozmów o tym, paciemu Phibby porwał Gourry'ego i paciemu lubi wkładać łapy w nieistniejące jelita Gaava (różne mazoku, różne fetysze, różne zestawy Panvitan) i na co się przydaje forma (przed)nastoletniego podlotka. Już nie mówiąc o związkach sadu z masą, dlaczego Zel kupuje wiertarki w sex shopie i tego tam typu droczenia się.

Mnie jakoś nie pasuje ten utwór do Zella i Xella, ale też ja niespecjalnie za tym połączeniem przepadam. Z drugiej strony, pamiętam jak bardzo modna była pioseneczka "My Immortal" i nagle w fandomie każda parka miała swojego song-fica z wykorzystaniem tego utworu. Oczywiście, z przyjaciółmi musieliśmy iść w anty - klimaty i domagać się "My Immortal" Gaav x Nagha. Ewentualnie Jilas x ta jego lisia kobietka.

A żeby nie było, że my tylko o zboczonych rzeczach... Na poważne tematy też nam się zdarza dyskutować, nawet o Slayers.  Ale skoro ma być o hentajach...


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#24 2012-06-27 20:54:10

 Kamena

Mazoku wyższej klasy

Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 140
Punktów :   

Re: Hentojce [18+]

Hmm porwanie Gourrego przez Hellmastera jest chyba proste. Użyłł go jako wabik by przyciągnąć do siebie Linę. Zagrał nim jako kartą przetargową. Musiał zdawać sobie sprawę, że jest kimś ważnym dla Liny i to wykorzystał- tu bez skojarzeń Panie od yaoi:P

Utworek mi podchodzi pod nich. Chociaż nie cierpię yaoi w slayersach i w ogolę jakoś średnio mi ono leży.


Uploaded with ImageShack.us

Offline

 

#25 2012-06-30 23:16:41

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

Kamena napisał:

Hmm porwanie Gourrego przez Hellmastera jest chyba proste. Użyłł go jako wabik by przyciągnąć do siebie Linę. Zagrał nim jako kartą przetargową. Musiał zdawać sobie sprawę, że jest kimś ważnym dla Liny i to wykorzystał- tu bez skojarzeń Panie od yaoi:P

Utworek mi podchodzi pod nich. Chociaż nie cierpię yaoi w slayersach i w ogolę jakoś średnio mi ono leży.

Mnie yaoi w Slayersach pasuje wyłącznie jako temat do (bardzo)pseudo-akademickich rozważań i dobry motyw do wygłupów. Ale oczywiście, każdy lubi to, co lubi. Ot, powstała taka myśl, niekoniecznie na poważnie.

Nie przepadam wcale za pairingiem Zel/Xel, w jakiejkolwiek konfiguracji. W ogóle, Zel mi mało z kim pasuje. No z Amelią, ale mam mieszane odczucia. Wydaje mi się, że ona zasługuje na kogoś, kto ją będzie więcej doceniać. Zel sobie podnosi samoocenę jej zainteresowaniem i generalnie bierze za pewnik. Przynajmniej początkowo, potem są już jakby bardziej równorzędni, a jednocześnie zepchnięto ich role do tyłu... Ehm, schodzę z tematu.

Naprawdę, nie trzeba mi tłumaczyć, jaki cel sobie Hellmaster obrał porywając akurat szermierza a nie np. Martinę. Po prostu z rozmowy na ten temat w gronie znajomych, pełnej doszukiwania się podtekstów gdzie popadnie, wyszły akurat takie wnioski a nie inne.

Raaany, żebym musiała opowiadać, na czym dowcip polegał... Dziwnie się z tym czuję teraz.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#26 2012-10-02 23:08:50

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

Kojarzycie książkę "50 twarzy Greya"? Straszny chłam ale hentoiec jak stąd do tamtąd . Może to dziwnie zabrzmi, ale w pewien sposób inspirujące... czy może frustrujące? Angielska kura domowa umie napisać najprostszego hentoica ... a my... nic.

Swoją drogą lemon w wydaniu X/F to chyba najbardziej prawdopodobna rzecz jaka by mogła się przytrafić między nimi


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#27 2012-10-03 11:16:23

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

Dlatego z jednej strony ciekawi mnie ta książka, a z drugiej boję się nawet z kijem do niej podejść Jeszcze się okaże, że jak ją przeczytam to moja sypialnia przemieni się w pokój do uprawiania uciech sado-maso lol

Hehe, no tak. Jak tu Xell ma pokazać swoją wyższość nad Filią. Zawstydzić i upokorzyć ją w sypialni. Przecież nagle nie zmieni się w boginię sexu żeby mu się odgryźć Chociaż kiedyś miałam taki plan na fanfika.


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#28 2012-10-03 19:37:58

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

Swoją drogą Xellos jako bóg seksu to też dziwny pomysł...


Nie bój się... czytałam to i jakoś nie zachciało mi się "klapsów"


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#29 2012-10-06 12:02:18

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

Kurde, a trzeba było jednak kupić jak w Polsce byłam. Bo mówiąc szczerze jeżeli mam się czymś inspirowac i to ma byc po angielsku to dupa z tego wyjdzie. Jak mam pisać po polsku to inspiracje tez musza byc po polsku. Mój angielski jest na takim poziomie, ze jeszcze nie odzczuwam przyjemności z czytania angieskich książek


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#30 2012-10-06 12:15:55

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Hentojce [18+]

Mam to na mailu... po polsku >


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Żary przegrywanie kaset vhs