Slayers Fans

Odwiedź nas na http://slayers-fans-society.blogspot.co.uk/

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Fanfiki
  •  » Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

#61 2011-06-14 12:22:35

 Kamena

Mazoku wyższej klasy

Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 140
Punktów :   

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Co do tych nowych postaci o których było wspomniane. Meitsa napisałaś "Jedyny minus to może taki, że przypisałam jej męczeńską rolę Pani Przeznaczenia... Tylko, że to cały sens mojej opowieści ^^'"  No to chyba nie jest w takim razie taki niewinny zabieg. Z tego rozumiem ,że fabułe oparłaś o zmyśloną postać. Mnie takie coś obrazu odpycha od przeczytania fica. Druga sprawa ,że to żadne tłumaczenie, że nadajesz postaci swój tylko nick a jej osobowość to Twoje "wymarzone ja" . Szczerze mówiąć wolałabym ,żeby to było w takim razie Twoje prawdziwe ja , bo chcociaż byśmy się może czegoś nowego ciekawego o Tobie dowiedzieli. A tak to tylko odkrywasz swoje słabości. Bo jeśli napiszesz ,że np postać miała piękne błyszćzące długie włosy, tańczyła niczym młody Bóg i była towarzyska to dajesz czytającemu informacje ,że masz kompleksy co do swoich włosów, masz dwie lewe nogi i nie masz siły przebicia. Ale, może mam wypaczone zdanie przez ficki z autorem w roli głównej. Może nie trafiłam w tym temacie na nic godnego uwagi. A co do ogólnie dodawanych postaci to staram się je tolerować.Są bo są. Np w Dodzie i Kluczu jedyna postać, która wyszła jak dla mnie poza łamy "zmyślonej więc nie istotnej" jest Shinigami. Postać jest przemyślana i wzbudza sympatie. Ja zdążyłam ,się już na tyle do niej przywiązać ,że stała się dla mnie troche nieodłączną częścią Slayersów. Dodam ,ze np jakby wszystkie dodatkowo wymyślone postacie w Dodzie i Kluczu umarły to bym najwyżej powiedziała "szkoda" to w jej wypadku było by mi naprawde przykro i chyba bym się pogniewała na Socki.


Uploaded with ImageShack.us

Offline

 

#62 2011-06-14 17:07:59

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Kameno, całe szczęście Shi nie umrze bo jest bogiem śmierci... no chyba, że ją Maut zabije, bo Maut to definitywny koniec. Ale tego pewnie nie zrobi bo Shinigami robi jej rozliczenia rachunkowe z dusz ^^

A co do postaci i autora w opowiadaniu- podobno w każdym opowiadaniu zawsze jest autor tylko się ukrywa. Nie wiem ile w tym prawdy. Czasami szukam siebie w swoich opowiadaniach i nie mogę się znaleźć^^ No ale autorowi bardzo łatwo wykreować co mu się podoba- to on rządzi światem przedstawionym, więc obawiałabym się, że Meitsa może nas wyprowadzić w pole.
W sumie to mój jedyny problem z self-insertion. Nie wiem ile prawdy jest w tym co serwuje autor . W dodatku mam świadomość, że autorzy w swoich światach prowadzają czytelników za nos- no i boję się, że postać wykreowana stanie się dla mnie postacią rzeczywistą(bohater=autor). Generalnie lubię jak są nowe postacie i to dużo...Kórczak mnie hamuje bo ona podziela Twoje zdanie, pewnie coś w tym jest...bo to w końcu fic.


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#63 2011-06-14 17:27:30

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Ale wiesz, to chyba jeszcze zależy, jakie to sa te autorskie postacie. Jeśli porządnie wykreowane, to ja nie mam nic przeciw, na ten przyklad.
Swoją drogą, są autorzy, którzy zaczynają właśnie od ficów, wiecie... Jest taka mloda pisardka, Cassandra Claire. Zanim została pisarką, strzeliła fika do Harrego Pottera. W cholerę długiego. I kilka takich humorystycznych do Władcy Pierścieni (Pamiętnik Legolasa, Pamietnik Aragorna to własnie jej).

A z polskiej sceny nic gorszego, co opisałam dwa posty dalej, nie widziałam. A fuj, ble. Jak macie mocne nerwy, to jest na poprzedniej stronie.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#64 2011-06-14 17:52:17

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Fice to bardzo dobry początek. Szkolą warsztat, wyobraźnię...i uczą jak wygląda reakcja publiczności. A wszystko w małym bezpiecznym światku...potem jak ktoś chce i ma możliwości Wioooo na głębokie wody!


A prawda taka, że w Polsce może być i 10 lepszych autorów ale nie ma nikogo kto ich wypromuje, albo kreują bez sensu- tych co nie trzeba. Ta dziewczynka od Atlantydy- dno i dziesięć metrów mułu ale tatuś zapłacił i Empik zaraz okrzyknął to bestsellerem. A przecież co roku tysiące zdolniejszych dzieciaków wygrywa konkursy literackie albo piszę chociażby na własnych blogach. A taka Meyer- było tysiące takich jak ona... jej książka to nie przykład fenomenu literackiego a marketingowego. I tak to jest...

...a czasami ktoś ma szczęście .


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#65 2011-06-14 17:55:25

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Ano. Niestety.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#66 2011-06-14 18:41:10

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

No cóż, mnie chyba pozostaje napisać to co mam głowie, bo jednak cieżko nagle będzie zmienić całą koncepcję. Jedynie poźniej ocenicie i powiecie co mi z tego wyszło. W tym przypadku wyjdzie mi albo kompletne dno albo coś z czego będe dumna. Nigdy czegoś takiego nie pisałam do końca takze jestem ciekawa efektu końcowego.


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#67 2011-06-14 20:07:02

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

E, wiesz... Nie wiem, czy dobrze kojarzę, że koncept twojej postaci jest starszy od Twojego nicka? A swoja drogą, to wydaje mi się, że każdy daje swoim postaciom kawalek siebie, chociażby i odległy.

Inna sprawa - jesli postacie są odzwierciedleniem autora, to co Lina Inverse mówi o swoim twórcy? Że jest bardzo kreatywny, że ma niesamowitą wyobraźnię itp, itd. Ale co możemy powiedziec o jego charakterze na podstawie postaci?


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#68 2011-06-14 23:38:09

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Generalnie było kiedyś coś takiego jak psychoanaliza dzieł... nie wypaliło bo to zakłada, że autor nie kłamie w dziele. A autorzy doskonale kłamią- w końcu z tego żyją. Psychoanaliza na podstawie to strata czasu. Nabokov kiedyś napisał książkę specjalnie umieszczając w niej bardzo czytelne elementy charakterystyczne dla analizy Freudowskiej... oczywiście wszyscy się nabrali. 

Wiadomo, że autor zawsze zostawia siebie gdzieś w świecie ale często w wielu postaciach. Czasami jest tylko siłą stwórczą, jeżeli autor twierdzi, że jest głównym bohaterem- trzeba uważać. To ma uwiarygodniać wypowiedź. A uwiarygodnia się rzeczy,  których wiemy, że nie są prawdziwe. Patrz Transatlantyk Gombrowicza.


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#69 2011-06-15 07:59:44

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Z tego by wynikało, że Kanzaka jest najbardziej podobny do LoN. Bo na dobrą sprawę o niej też niewiele wiadomo, poza tym, że jest wszystkimi niczym. No dobrze, to jest nadinterpretacja...

Ale wracając do fanfików - ja nie mam nic do postaci autorskich i nawet alter ego autorów mnie nie zraża, o ile nie działa to na zasadzie, którą od tamtej dziewczyny prywatnie ochrzciłam sobie "Zasadą Aiki" - tworzymy sobie postać, dajemy jej wszystko to, co naszym zdaniem powinna mieć (Mary Sue) i chrzcimy nickiem/ulubionym imieniem. A potem czynimy ją obiektem zainteresowań głównego bohatera i przy okazji wszystkich innych samców w okolicy.

Myślę, że akurat Meitsa nas pozytywnie zaskoczy.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#70 2011-06-15 09:28:28

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

AAhhh Mary Sue to dopiero jazda. Też tego nie lubię, znaczy tak jak mówiłam jeżeli chodzi o nowych bohaterów, nie widzę zbyt wielu przeciwwskazań ... ale bezsensownie wysmażony self-insertion, który jest jednocześnie Mary Sue to jest dopiero koszmar. Ja takich bohaterów trochę traktuję jak gości- nie mogę grać pierwszych skrzypiec we WSZYSTKIM! No i to o czym wspomniałaś, że wszyscy latają za taką postacią. Można zwariować. Mam wrażenie, że ktoś po prostu leczy kompleksy. I myślę, że nie ja jedna tak mam.... kiedyś dostałam maila od dziewczyny, która czyta Klucz, i która z przerażeniem pytała mnie czy mam zamiar zrobić parring X/F bo jeżeli tak to ona po prostu nie będzie czytała


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#71 2011-06-15 09:40:47

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Charat, a skąd taka teoria na temat postaci i mojego nicka? Na samym początku była Meitsa - ot po prostu wymyśliłam sobie nick. Potem stworzyłam postać, z którą jakby się utożsamiałam (ale do dziś nie wiem na czym to utożsamianie ma polegać, bo wszystko mi się pomieszało). Potem pojawili się Slayersi, chęć pisania no i żeby coś się działo w fanfiku potrzebowałam nowej postaci a moja była już gotowa tylko trzeba było ją trochę podrasować. Na chwilę obecną jest to bardziej postać wymyślona przeze mnie niż ja sama. A nick? Ja go po prostu kocham za jego oryginalność i nie wyobrażam sobie żebym go nie wykorzystała! I tutaj mamy problem bo Meitsa to ja i Meitsa to postać w Przeznaczeniu i nie wiem jak to teraz czytelnicy odbiorą... ^^'


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#72 2011-06-15 15:01:37

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Hm... ja też zaczęłam używać imienia swojej postaci ale po tym jak już zaczęłam pisać. Po prostu miałam jedną dziewczynę ( która była dosyć niecodziennym analitykiem kriminalnym. ), która nazywała się Socka Stenget... a kiedyś logowałam się na jakimś portalu i nie miałam pomysłu na nicka. Wiec niewiele myśląc szybko zdrobniłam Sockę na Socki ... i o. Ale ta postać też ma niewiele wspólnego ze mną... ok, jest niska.


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#73 2011-06-15 17:07:22

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

A nie wiem. Tak mi przyszlo do głowy.
Genralnie, to mój nick nie jest wcale taki oryginalny i jedyne, gdzie go używam, to kiedy się pojawiam, by narratorować.

Mei, wydaje mi się, że wszystko zależy od tego, co napiszesz. I jeśli masz chociażby tyciuchną świadomość, że w tekście kreujesz postać a nie spełniasz swoich fantazji typu "Mój ci on, innym wara" to jest dobrze.
Ja się na pewno czepiać nie będę.

No i lubię imiona na M.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#74 2011-06-15 17:17:24

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Jeszcze tego by brakowało żeby wszyscy w fanfiku na mnie lecieli niezależnie od płci. Nie ma jak samouwielbienie Mojej postaci wyznaczyłam inną rolę, ALE kluczową dla całej fabuły. Będzie mi łatwiej pisać jak nastawicie się, że to wymyślony przeze mnie OC niż ja sama


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#75 2011-06-15 17:39:03

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Ano, ja to tak widzę.

A jeszcze tak nawiązując do tego, co napisała Socki z kilka postów wyżej: to dostałam kiedyś bardzo łzawego maila z zapytaniem, dlaczego ja robię z Amelii dobrą bohaterkę. Bo przecież jest taka beznadziejna, dziecinna i w ogóle. A ja, chociaż fajnie piszę, to chyba jestem jakaś opóźniona albo oglądałam tylko dwa odcinki z całych Slayers, bo jakbym obejrzała do końca, to bym się przekonała, że Zel powinien być z Liną i tylko z nią. Więc ona mnie prosi, żebym ja łaskawie zabiła Amelię w swoim fiku i połączyła Zela z Liną, bo jak nie to autorka tego listu się potnie z rozpaczy.
Tak, dobrze przeczytaliście... Potnie się z rozpaczy. Z powodu fika. Którego nikt jej nie kazał czytać.

Może okrutnie to zabrzmi, ale płakałam ze śmiechu nad tym mailem (był trochę... niepoprawny gramatyczno-ortograficznie, wręcz bym użyła okreslenia ortografia dramatyczna) ale jakoś udało mi się w poważnym tonie odpisać dziewczynie, żeby się tak nie przejmowała, bo na pewno znajdzie się jakiś fic, który jej dogodzi, może niekoniecznie mojego autorstwa, bo nie mam zamiaru sobie naginac fabuły tak, by zabić potrzebną mi postać.

Co, jak się okazało było błędem, bo otrzymałam odpowiedź jeszcze bardziej dramatyczną - capslock, zero znaków przystankowych, te sprawy - że jak to potrzebną, chyba mi wyraźnie napisała, że Amelia to bezużyteczna mała dziwka (dokladnie, tylko poprawilam pisownię) a Zel powinien być z nią i tylko z nią, gdyż autorka tego listu jest Liną Inverse (albo się identyfikuje, trudno się było rozeznać) i doigrałam się, bo oto idzie odebrać sobie życie. Dalej następował dopisek już bez capslocka, ale dalej niepoprawny ortograficznie, rzekomo od jej kumpelki, która w trosce o życie przyjaciółki prosi mnie o zabicie bezużytecznej (z tym samym błędem przez rz) księżniczki.

Na co Charat był odpisał, że jak już fałszywa Lina wyprawi się na tamten świat, to ma pozdrowić Hellmastera. Chamskie, ale skuteczne.

Jak macie jakies takie kwiatki, to się dzielcie. Aikę i jej xello-obsesję już gdzieś wyżej wymieniałam. A więcej fanek krejzolek nie było.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#76 2011-06-15 18:00:28

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Osobiście nie miałam takich przebojów, gdzieś tam jedynie natknęłam się u innych i wiem, że to jest ZUE. Takie osoby usprawiedliwiam tylko młodym wiekiem bo różne głupoty sie robiło i zbytnio niektóre rzeczy się przeżywało. A z Hellmasterem to dobre posunięcie, musimy po prostu zniżyć się do poziomu drugiej osoby jak nie rozumie inaczej, heh...


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#77 2011-06-15 19:50:15

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

No niby tak. Z drugiej strony, troszkę się obawialam, że dziewuszka faktycznie coś sobie zrobi. Z drugiej strony, nie sądzilam, że fik może tyle emocji wywołać. Swoją drogą, to wiem, że Akai miała z tą lasencją jeszcze większe przeboje, a mnie się oberwało niejako "przy okazji", bo dziewczątko wyczaiło, że jesteśmy siostrami. I nie wiem, na co liczyła. Że ją poprę i zacznę siostrę prostować, czy co...

Ja w ogóle mam teraz lekką obawę przed umieszczaniem swych dzieł w necie. Ale nie przez krejzolki, tylko ze względu na wstyd. Jak teraz patrzę na swoje stare wypocinki... znalazłam u siebie słowo "też" przez rz.

Opada wszystko.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#78 2011-06-15 20:04:39

Guenh

Lord Mazoku

Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 545
Punktów :   

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

siostrami...rodzonymi? krew z krwi?

Offline

 

#79 2011-06-15 20:37:13

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Guenh, nie wiedziałaś?
Charat, a wam współczuję. A jeżeli boisz się o błędy to są tu osoby, które zrobią ci korektę, a do szuflady nie ma co swojej twórczości chować bo jak już zdążyłaś zauważyć książki prezentujące niski poziom mogą być bestsellerami. Wiedząc, że coś wartościowego może nie ujrzeć światła dziennego jestem jak najbardziej za tym żeby pokazywać swoje prace


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#80 2011-06-15 21:33:39

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

No, z tych samych rodziców. Akai jest młodsza, ale zaczęła pisać pierwsza. Zreszta, a ona jest ta zdolniacha - pisze, pięknie rysuje (ale nie daje zeskanować ) i ma talent do języków. Jak widać, dumna ze mnie starsza siostra Generalnie, to zostałabym do końca tylko osobą komentującą fiki, gdyby mi nie zagroziła mopem swego czasu.

No, jak już coś naprodukuję, to będę ładnie prosić o przejrzenie tworu przed ewentualną szerszą publikacją. A w sumie, to fików nie piszę głównie dlatego, że mam problem z ich zakończeniem. Nawet jeśli mam wszystko obmyślone do samego końca, co się zdarza rzadko.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#81 2011-06-15 23:09:47

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

To ja jaszcze doprecyzuję. Akai Murasaki  i ty ... jesteście siostrami ? Pytam czy Murasaki bo tą kojarzę ale mało ficów czytam i może są inne Akai.

Kurcze! Wam to fajnie! Ja to się rodzeństwa nie doczekałam. Wiem, że przede mną urodziła się dziewczynka ale zmarła a po mnie już chyba rodzicom odechciało się eksperymentów. Poza tym rozwiedli się, więc mogę liczyć tylko na przyrodnie rodzeństwo ... ale chyba prędzej doczekam się własnych dzieci

A jeszcze co do takich fajowych historii... ja za wiele takich przygód nie miałam. No... jak skończyłam Doda dostałam w ciągu trzech dni około sześćdziesięciu mailów ... a każdy mniej więcej zaczynał się tak "Jak mogłaś?!" ... no ale to tylko raz. Poza tym miałam raczej spokój. Za to co Kórczak miała przygody....uuuu ona jeszcze kiedyś siedziała w fandomie HP i niektórzy chcieli, żeby im też betowała. To co Kórczak dostawała do przeczytania to ludzkie pojęcie przechodzi. Kiedyś dostała slayersowski fic pisany w notatniku.. błąd na błędzie. Było wszystko- stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne. Kórczak odpisała autorce, że nie sprawdzi dopóki ta nie zrobi czegoś z błędami ... i dzień później dostała nienawistnego maila, że sprawdzanie błędów to robota bety i powinna czuć się zaszczycona. Oo"""" I tekst dnia "Bo nie doceniasz prawdziwej sztuki"  YAAAY!!!


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#82 2011-06-15 23:23:04

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Em lol? No to nie zazdroszczę Kórczakowi. Myślałam, że takie przypadki to pojedyncze a tutaj pełno takich ludzi posiali


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#83 2011-06-16 08:37:40

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Ano. To rzeczywiście. Nie do pozazdroszczenia.
O, a Kórczak betuje do HP? Zdaje się, że wszystkie porządne bety to robią. Może dlatego, że HP ma ogromny fandom.

Odnośnie doprecyzowania: Akai Murasaki vel Dżuma to moja siostra, jak najbardziej rodzona. Tak.

Soy Sinah, dzisiaj po prostu Sinah - się okazało, że mój syn, ale to już pokrewieństwo dusz.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#84 2011-06-16 09:02:35

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Ja przez większość czasu myślałam, że Sinah to kobieta, a teraz myślałam, że to może twój chłopak


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#85 2011-06-16 09:15:03

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Naaah. To dosyć skomplikowane, ale nie, nie łączy nas żadna romantyczna relacja. Chociaż, jest bardzo ważną postacią w moim życiu, nie ukrywam. Inaczej bym nie mówiła 'syn'. No i dużo osób tak myślało/bądź myśli. Swoją drogą, to były dwie takie niespodzianki: Radykalny Ed to faktycznie kobitka, a pisała jako chłopak, a Sinah... hmm, jak mówiłam, skomplikowane

A druga sprawa, że ja się do stałych związków i randkowania nie nadaję. Simple.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#86 2011-06-16 13:56:14

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

O to tak jak ze mną i z Kansou ^^

A Kórczak chyba już nie męczy HP... nie pamiętam jakiego miała nicka ale tam jest rozpoznawana.  Ze Slayersami pomogła tylko ze względu na mnie a potem inni zaczęli pisać, bo wiadomo, że dobra beta to połowa sukcesu

Hm ja w fandomie Slayersowskim znam jeszcze osobiście Wergiliusza, który był kobitką, która udawała mężczyznę udającego kobitkę.
I od dwóch lat utrzymuję stały kontakt z Dorin- Xellią .

Tak jak mówiłam, rodzeństwa nie mam a moi rodzice nie chcą dać się namówić na dzieci(BAKA!!!!!). Mam za to kuzynkę ( też jedynaczkę) i jest dla mnie jak siostra, to właśnie ona z rosyjskiego tłumaczyła mi fice ^^ ale nigdy nawet nie wymyśliła sobie nicka i nic nie opublikowała


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#87 2011-06-16 14:19:12

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

To i tak masz szersze znajomości niż ja. Moje opierają się głównie na Fanslayers, Namagomi i Kazoku. I chyba, jedyne, co się tak naprawdę przerodziło w najszczerszą przyjaźń, owocującą wciaż pęczniejącymi archiwami, postaciami i odrębnymi światami, to moja znajomość z Sinah właśnie.
Za to jestem slayersowemu fandomowi nieskończenie wdzięczna.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#88 2011-06-16 14:27:02

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

No to jest jednak ogromny plus takich portali etc. Ja tak na dobrą sprawę załapałam się tylko na Tanuka( jedyny działa) no i żałuję, bo tam nie ma takiej społeczności. W sumie to zrozumiałe bo tam są wszystkie fice, chociaż muszę przyznać, że slayersowy fandom nieźle się tam trzyma ^^


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#89 2011-06-16 14:35:19

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Ano, ano. W sumie, to przez tych Slayersów sporo ostatnio myślę o minionych czasach. Heh, jakim to człowiek był szczeniakiem wtedy...

Ale same dobre rzeczy z tego wynikły, więc nie narzekam. Tak, nawet te dziwne maile Liczę to jako urozmaicenie. No i pchnęło mnie to do tworzenia autorskich postaci...

W ogóle, same plusy. Tylko trochę żałuję, że przed Slayersami zrezygnowałam z rysowania. Ale cóż. Nie można mieć wszystkiego w życiu.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#90 2011-06-16 14:57:56

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Oj tam Co ci szkodzi na przeszkodzie Zawsze możesz znowu rysować.
Ja niby żałuję, że poszłam na rysunek klasyczny, bo teraz ciężko mi rysować, ale wszystkiego można się nauczyć. Na naukę gry na pianinie też mówili, że za stara jestem. 

No i grunt, że dzielisz te wspomnienia z innymi Myślę, że takie rzeczy się pamięta aż do Alzheimera.


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 
  • Index
  •  » Fanfiki
  •  » Wiem, że nie wrócisz ortografio ...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Żary przegrywanie kaset vhs.