Slayers Fans

Odwiedź nas na http://slayers-fans-society.blogspot.co.uk/


#31 2014-04-20 20:47:02

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Droga donikąd

Masz dwa wyjścia: albo przyjmujesz do wiadomosci, że tak bardzo lubisz Z/L, że piszesz o nich bez ograniczeń skoro masz problem nie robić z nich pary albo bierzesz problem na klatę i tak długo będziesz męczyła ten epilog aż wyjdzie coś co pokaże, że możesz napisać coś innego i nie masz z tym problemu. Ale musi to być zgodne z twoim sumieniem. Jeżeli czujesz niedosyt pisz o nich ile wlezie, tak intensywnie jak tylko czujesz, bo ja wtedy to docenię i będę wiedziała przynajmniej, że piszesz z głębi siebie


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#32 2014-04-22 18:56:07

 Rinsey

Kapłan Mazoku

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 265
Punktów :   

Re: Droga donikąd

Z/L zwykle jest podwaliną wszystkich moich historii. Zarówno Rezonans i W poszukiwaniu... powstało tylko dlatego, bo gdzieś kiedyś wymyśliłam sobie jedną scenkę Z/L i uparłam się, że muszę to opisać. A potem musiałam wymyślać cały świat i fabułę, która by taki moment uzasadniła ;p Droga również ma podobne źródło pochodzenia, tylko że tutaj chciałam spróbować napisać coś innego. Postanowiłam sobie, że przez główne rozdziały będę się dzielnie trzymać, a najwyżej odbiję sobie w epilogach. W moich myślach wydarzenia z Drogi są jednocześnie idealną podwaliną do rozwoju romansu jak i zwyczajnej przyjaźni. Teraz mam chrapkę na napisanie po prostu dwóch alternatywnych zakończeń. Jeden z romansem a drugi z przyjaźnią. Ech, ale nie jest to przypadkiem za bardzo pokręcone? ^^'


Led through the mist by the milk-light of moon. All that was lost is revealed
Our long bygone burdens, mere echoes of the spring. But where have we come, and where shall we end?
If dreams can't come true, then why not pretend?

Offline

 

#33 2014-04-27 16:56:50

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Droga donikąd

Nie, wcale nie jest pokręcone. Czasami dobrze jest podejść do ulubionego pairingu w sposób bardziej obiektywny i napisać coś nowego. Masz bardzo ładny styl pisania, bogate słownictwo i na pewno dasz radę napisać zakończenie pasujące do całej historii. A nawet dwa alternatywne zakończenia. Trzymam za ciebie kciuki.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#34 2014-04-29 19:17:13

 Rinsey

Kapłan Mazoku

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 265
Punktów :   

Re: Droga donikąd

Dzięki wielkie, Charat. Twoje słowa naprawdę bardzo wiele dla mnie znaczą


Led through the mist by the milk-light of moon. All that was lost is revealed
Our long bygone burdens, mere echoes of the spring. But where have we come, and where shall we end?
If dreams can't come true, then why not pretend?

Offline

 

#35 2014-07-15 17:41:24

urwena

Mazoku średniej klasy

Skąd: Ireland/Poland
Zarejestrowany: 2011-06-18
Posty: 83
Punktów :   

Re: Droga donikąd

Calkiem niezle. Dobrze ze poprawilas trzeci rozdzial, jest logiczniej i od razu lepiej sie czyta. Epilog... brakuje w nim czegos, jakiegos zdecydowania. Badz co badz Lina i Zel to silne osobowosci, moze nie wylewaja swoich uczuc ale przynaajmniej z grubsza powinni wiedziec co czuja- zauroczenie, przywiazanie, przyjazn czy milosc.

Offline

 

#36 2014-07-28 12:32:25

 Rinsey

Kapłan Mazoku

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 265
Punktów :   

Re: Droga donikąd

Dzięki wielkie za opinię Masz jak najbardziej słuszność co do Liny i Zela. Ten epilog napisał mi się sam w chwili, kiedy bardzo byłam spragniona momentów LZ, więc dlatego wyszło coś pośredniego. Napisanie tego sprawiło mi czystą przyjemność, ale zgadzam się co do faktu, że jako epilog, który ma na celu zamknięcie pewnych wątków, średnio się ten fragment sprawdza. W najbliższym czasie na pewno to poprawię, ale muszę poczekać na odpowiedni rodzaj weny ^^'


Led through the mist by the milk-light of moon. All that was lost is revealed
Our long bygone burdens, mere echoes of the spring. But where have we come, and where shall we end?
If dreams can't come true, then why not pretend?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Strzelin psycholog Piła savo przeciw pleśni