Slayers Fans

Odwiedź nas na http://slayers-fans-society.blogspot.co.uk/


#31 2014-05-05 16:58:24

 Pawonashi

Mazoku niższej klasy

Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-12-11
Posty: 43
Punktów :   
WWW

Re: Grafik

Ustalmy fakty na dzień dzisiejszy - czy mamy:

1) Webmastera?
2) Stronę?

Jeśli nie, proponuję postawić coś na szybko i na tym chwilowo działać, władować tam co jest i ulepszać - inaczej nigdy to się nie zmieni.


Jam facet jak facet - dużo jem, zboczonym, gram, oglądam filmy - czyli niby wszystko ze mną gra.

Poza tym, że nie oglądam piłki nożnej, mało przeklinam, lubię porządek (mniej lub bardziej), a Sword Art Online uważam za najlepszą serię od czasu Angel Beats.

Offline

 

#32 2014-06-08 23:54:48

 Lilly

Mazoku średniej klasy

Skąd: Trójmiasto
Zarejestrowany: 2011-06-19
Posty: 76
Punktów :   
WWW

Re: Grafik

Zdecydowanie popieram! W ogóle ostatnio nam strasznie ucichło na forum.
Ja od 20 czerwca jestem wolna i mogę zająć się postawieniem amatorskiej wersji strony interaktywnej. Póki co trzeba będzie się tym zadowolić, bo dotychczasowy projekt umarł, a przez to i nasza aktywność bardzo zmalała.
Czy ktoś jeszcze ma jakieś pojęcie o robieniu stron?

Offline

 

#33 2014-06-11 11:07:12

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Grafik

Ja mam bardzo minimalne, na tyle na ile rozumiem tutoriale w necie.
Nie powiem, trochę przykro mi się zrobiło gdy osoba, w której pokładałam największe nadzieje, zawiodła.
Lilly, możemy z tym spróbować. Ewentualnie jak nasze umiejętności okażą się niewystarczające to postawimy bloga na bloggerze, bo wszystkie jego dodatki można tak wykorzystać, że będzie bardzo podobny do strony. Chodzi mi głównie o etykiety, których można użyć do znakowania fików.
Jak z moim czasem, to nie potrafię odpowiedzieć, bo myślę, że mam luzy, a nagle dostaję telefon i mam 2 tygodnie zapieprzu


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#34 2014-06-12 18:21:38

 Pawonashi

Mazoku niższej klasy

Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-12-11
Posty: 43
Punktów :   
WWW

Re: Grafik

Jestem za tym, żeby ją postawić i powoli, ale sukcesywnie edytować. Sam nie posiadam żadnych szałowych umiejętności... szczyt moich umiejętności - http://www.pawonashi.esy.es/. Ale jeśli komuś by to pasowało, mógłbym coś od siebie dodać...


Jam facet jak facet - dużo jem, zboczonym, gram, oglądam filmy - czyli niby wszystko ze mną gra.

Poza tym, że nie oglądam piłki nożnej, mało przeklinam, lubię porządek (mniej lub bardziej), a Sword Art Online uważam za najlepszą serię od czasu Angel Beats.

Offline

 

#35 2014-06-13 09:37:43

 Lilly

Mazoku średniej klasy

Skąd: Trójmiasto
Zarejestrowany: 2011-06-19
Posty: 76
Punktów :   
WWW

Re: Grafik

Szczyt moich umiejętności macie mniej więcej tutaj:

http://pinkfloyd.dbv.pl/news.php

O tyle plus, że użytkownicy mogą się logować i wrzucać własne treści po uprzednim akceptowaniu przez moderatora, czyli system trochę jak na Tanuki.
To co, rozumiem, że w takim razie zabierać się za jakiś wstępny projekt? Może chłopaka jeszcze pomęczę, bo on się na tym trochę lepiej zna.

Offline

 

#36 2014-06-18 11:30:26

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Grafik

Jestem jak najbardziej za! Z tym da się spokojnie coś zrobić.
Na moje możesz zacząć działać coś stawiać jak inni też się zgadzają. Ja mogę grafiki podrzucać jak będą potrzebne


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
50 3 M Ankerplatz UnterkĂźnf Fidschi