Slayers Fans

Odwiedź nas na http://slayers-fans-society.blogspot.co.uk/


#1 2013-12-24 15:57:15

 Rinsey

Kapłan Mazoku

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 265
Punktów :   

Wesołych Świąt!

Nie wiedziałam, gdzie to umieścić, najwyżej potem nasza administratorki usuną ten wątek, ale chcę wszystkim użytkownikom forum złożyć najserdeczniejsze życzenia. Zdrowych, wesołych i cudownych Świąt Bożego Narodzenia!  Fantastycznie było spędzić ten rok z Wami i dzielić się wspólną pasją. Mam nadzieję, ze potrwa to jak najdłużej Raz jeszcze: Wesołych Świąt!


Led through the mist by the milk-light of moon. All that was lost is revealed
Our long bygone burdens, mere echoes of the spring. But where have we come, and where shall we end?
If dreams can't come true, then why not pretend?

Offline

 

#2 2013-12-26 15:28:36

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Wesołych Świąt!

Rownież chce złożyć życzenia świąteczne (lepiej późno niż wcale ) i chce aby wełna oraz pasja was nie opuszaczaly i aby nadchodzący Nowy Rok był przełomowy dla naszego mikro fandomu
Wesołych Świąt!


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#3 2013-12-28 16:36:16

 Pawonashi

Mazoku niższej klasy

Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-12-11
Posty: 43
Punktów :   
WWW

Re: Wesołych Świąt!

Choć mamy 28, to też umieszczę swoje życzenia 2 dni po ostatnim poście: Życzę wszystkim Wesołych Świąt (zapiszcie to najwyżej na konto następnych Świąt) i Szczęśliwego Nowego Roku, pełnego dobrych nowin w każdym aspekcie (kolejną serię Slayers poproszę!).


Jam facet jak facet - dużo jem, zboczonym, gram, oglądam filmy - czyli niby wszystko ze mną gra.

Poza tym, że nie oglądam piłki nożnej, mało przeklinam, lubię porządek (mniej lub bardziej), a Sword Art Online uważam za najlepszą serię od czasu Angel Beats.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotelstayfinder