Slayers Fans

Odwiedź nas na http://slayers-fans-society.blogspot.co.uk/


#1 2014-07-21 20:24:15

Adrett

Mazoku niższej klasy

Zarejestrowany: 2014-07-21
Posty: 2
Punktów :   

Witam :)

Witam serdecznie
10 lat temu (naprawdę!) gdy miałam lat 16 pierwszy raz zetknęłam się z anime i mangą Slayers (a może miałam lat 14..?). Polubiłam bardzo serię, pisałam fanfiki, rysowałam fanarty i żyłam przygodami Liny Inverse. Wtedy miałam takie nicki jak mazoku lub radykalny ed (edzia, radykalna edzia, edzia radykałka - różne zdrobnienia ). Jeszcze do dziś w sieci znajduję swoje stare fiki i aż mi się łza w oku kręci (najczęściej ze śmiechu - "to ja takie coś pisałam?!").
Teraz, gdy mam lat ... 26 (!!!) dziecko (9 miesięczną córeczkę) i męża (który nic a nic z anime nie rozumie) czasami wracam z sentymentem do matych dni i o dziwo rodzą się we mnie fanfikowe pomysły!
Nie ukrywam, że zarejestrowałam się nie tylko by sobie z Wami od czasu do czasu pogadać (mój czas wolny jest bardzo ograniczony ) ale aby poczytać fanfiki i... popisać fanfiki. Zawsze gustowałam w kanonie, z naciskiem na ZxA.
Mam nadzieję, że taka stara babcia jak ja będzie mogła czasem tu coś naskrobać i pogadać . Pozdrawiam serdecznie, jeszcze nie znam forum więc będę się na razie rozglądała.

Adrett.

Ostatnio edytowany przez Adrett (2014-07-21 21:14:16)

Offline

 

#2 2014-07-23 13:42:27

urwena

Mazoku średniej klasy

Skąd: Ireland/Poland
Zarejestrowany: 2011-06-18
Posty: 83
Punktów :   

Re: Witam :)

Witamy, witamy
Mysle ze czesc z nas Cie pamieta. Na pewno ja, Meitsa, Charatka, mozliwe ze i Guenh i Socki tez. Bo wszystkie mamy siegamy jeszcze pamiecia czasow Fanslayers i oczywiscie Twoich fikow. Ktore byly calkiem niezle pamietam, zwlaszcza Alto Rina.
Stara babcia nie jestes- jest tu chyba kilka starszych, w tym ja. A z brakiem czasu i ja sie borykam, bo podobnie jak Ty mam meza nie rozumiejacego idei anime i 6 miesieczna coreczke, ktora potrafi bardzo dokladnie wypelnic czas
Zagladaj do nas czesciej jak tylko bedziesz miec ociupinke czasu

Offline

 

#3 2014-07-23 17:27:30

Adrett

Mazoku niższej klasy

Zarejestrowany: 2014-07-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Witam :)

He he, w sumie dopiero po zarejestrowaniu i napisaniu zorientowałam się, że WSZYSTKIE jesteśmy już nieco dojrzalsze ... mam jeden pomysł na fanfik (skąd mi się to wzięło?) ale jeszcze muszę go przemyśleć .

Offline

 

#4 2014-07-28 12:57:44

 Rinsey

Kapłan Mazoku

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 265
Punktów :   

Re: Witam :)

Witamy! Jak miło, że nasze forum powolutku rośnie w siłę:). Jak tylko masz pomysł na fika, to pisz koniecznie! Wszelkie historie są tutaj mile widziane


Led through the mist by the milk-light of moon. All that was lost is revealed
Our long bygone burdens, mere echoes of the spring. But where have we come, and where shall we end?
If dreams can't come true, then why not pretend?

Offline

 

#5 2014-08-06 11:24:51

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Witam :)

Radość rozpiera me serce! Jednak dobrze, że to nasze forum istnieje, bo mimo braku czasu, to zawsze wiemy gdzie wpaść, zostawić ślad po sobie i pokazać, że jeszcze mamy sentyment do Slayersów

Ja też mam 26 lat i mało czasu, ale nie przez dziecko (którego nie mam), a z powodu męskiej połówki, która też jest fanem m&a, co za tym idzie - każdy wolny czas poświęcamy hobby. Teraz zabieramy się za składanie Gundamów i malowanie figurek aerografem I chyba dlatego nie mamy dzieci, a przydałoby się chociaż w końcu ślub wziąć


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lovely luxury Apartement With Private Entrance in. Oтeли Оман