Slayers Fans

Odwiedź nas na http://slayers-fans-society.blogspot.co.uk/


#61 2011-06-05 11:48:29

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Lime space opera

To nie jest komiks, tylko seria obrazków... Poza tym każdy umie rysować, tylko nie każdy chodził na rysunek. A tak w ogóle na moją wyobraźnię nie działaXD Chciałam wymyślić teksty ale nic mi do głowy nie przyszło.


No Meitsa... po tym co na razie czytałam to mam ochotę zilustrować ;3 Gdyby czas tylko pozwolił ....eh


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#62 2011-06-05 12:00:44

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Lime space opera

Ja chyba za bardzo próbuję być perfekcjonistką, która chce osiągnąć dobre rezultaty bez ciągłych ćwiczeń. Od kilku lat męczę się z anatomią, co ciekawe robię to głównie w głowie a nie na kartce papieru :p Jak już coś narysuje to jeden rysunek wyjdzie mi lepiej, drugi gorzej a i ciężko stwierdzić kiedy był robiony, bo czasami te dawniejsze są lepsze. Może uda mi się ładnie tą Filenkę w sukni balowej jeszcze raz zrobić... Albo też bym spróbowała jej jakiś stroj wymyślić do space opery, bo mam gdzieś narysowany przeze mnie unierwsalny kształt kobiety. Ogólnie to bardziej cwaniacze i wolę na komputerze dokonywać modyfikacji i z kilku elementów tworzyć nową całość ^^


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#63 2011-06-05 12:40:58

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Lime space opera

Dla mnie komputer to katorga- jak zauważyłaś. No i manga- też jak zauważyłaś- to nie jest moja mocna strona. Wiesz, ja mam wkute do główki proporcje i koniec kropka. Dłoń wielkości twarzy, stopa długości przedramienia, między oczami długość oka, i skronie na długość oka, twarz po 1/3 i takie tam. A tu nagle manga i wszystko się chwieje i leci na łeb na szyję. I te ogromne oczy !!! No ale jest szybka i mało wymagająca i dlatego próbuję się w to bawić... ale też mam problemy z ćwiczeniem ^^ Jak już się człowiek jednego nauczy to potem trudno zmienić nawyki ;/

No, no wklejaj ciuszki, chciałabym zobaczyć jak to widzisz ^^


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#64 2011-06-05 13:19:35

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Lime space opera

Wiadomo, kazdy specjalizuje się w czym innym Dlaczego doba ma tylko 24 godziny? Mam za dużo pomysłów, a za mało czasu! Chcę pisać, rysować, a jeszcze muszę pracować. Dobrze, że chociaż na studia narzekać nie muszę :p Teraz kupiłam żółty filc i chce zrobić przywieszkę smoka, ale nie mam pojęcia jak mają wyglądać wykroje Socki, mówiłaś, że dla ciebie to nie problem, mozesz dać jakieś podpowiedzi?


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#65 2011-06-05 13:33:43

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Lime space opera

Chciałam wam nawet zrobić ale na razie nie mam czasu ^^ No wszystko zależy jakiego chcesz smoka. Bo 3D taki malutki to katorga. W ogóle bardzo dobrze że wybrałaś filc, inne materiały to sam problem. Smok a'la 2D będzie prosty, rysujesz na kartce szkic( pamiętaj, że 0.5 cm się zmiejszy) odrysowujesz na filcu, zszywasz, wywracasz na drugą stronę, wypychasz watą, viola! Skrzydełka zrobiłabym oddzielnie. Oczy z koralików. Uważaj na ogon, bo często wychodzą za wąskie. Co do a'la3D, no cóż. Oddzielnie korpusik, z trzech kawałków materiału( na brzuszku musi być prostokątny pasek wszyty, żeby u dołu smok był trochę szerszy) Oddzielnie główka, nóżki, wszystko. Problem będzie z przyszywaniem bo musisz mieć zagiętą igłę:) Ja dostałam cały komplet od pana lekarza jak w zeszłym roku leżałam w szpitalu ... są super ^^


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slayersfans.pun.pl