Slayers Fans

Odwiedź nas na http://slayers-fans-society.blogspot.co.uk/


#31 2012-01-22 16:53:16

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Twórczość Skiyomi

Albo miliona lat.

A tak w ogóle zawsze mnie zastanawiało czy rzeczywiście, na któreś z paczki podziałaby śmierć. Bo porwanie na pewno- w sensie, że by chcieli odzyskać kompana podróży. Ale ze śmiercią przecież mogłoby być "No cóż, szkoda" popłakaliby i koniec. Nie wiem czy Zel by zrozumiał w momencie śmierci( Ame, Liny lub Xellosa - w zależności od parringu) co dla niego znaczyła druga osoba. O Xellosie już nie wspomnę.


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#32 2012-01-24 17:14:08

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Twórczość Skiyomi

Nie, no. Nie róbmy z niego przygłupa. Z czegoś on tam sobie zdaje sprawę, ale ma spore utrudnienie w postaci charakteru Liny. Już mówiłam, jak ona reaguje na wszystkie romantyczno-erotyczne podteksty. I zdarzało mu się obrywać bęcki za mniejsze "przewinienia", ot po prostu tylko dlatego, że był pod ręką.
No właśnie, pod ręką. Lina nikogo innego nie traktuje tak, jak Gourry'ego. Pobieżnie rzecz biorąc, można by uznać, że nim pomiata. I w pewnym sensie pomiata, ale Gourry jej na to pozwala. Co więcej, poza okazjonalnym 'Nie musiałaś mnie walić tak mocno', chyba nawet nie ma pretensji o takie traktowanie. Fakt, że Lina ma ciągoty do tyranii absolutnej i wszystkimi lubi rządzić, ale Gourry'ego to traktuje, jak swoją własność. A ja podkreślę - jemu z tym jest dobrze.
I myślę, że oni się kiedyś zejdą. Jak Gourry znajdzie odpowiednia chwilę, żeby wypowiedzieć właściwe słowa (a że je zna i potrafi powiedzieć prosto w oczy, to wiemy z Next) a Lina musi trochę dojrzeć, aż będzie w stanie go wysłuchać. Bez uciekania się do ironii, przemocy czy innych wybiegów.

IIii zeszłam z tematu.

Nie, naprawdę, niech ktoś mi kupi Gourry'ego. Toż to chodzący ideał jest.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Częstochowa https://www.hotels-world.pl/ psycholog Piła savo przeciw pleśni