Slayers Fans

Odwiedź nas na http://slayers-fans-society.blogspot.co.uk/

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#61 2011-06-13 22:51:23

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Plotki i ploteczki

Chyba głębiej się tym zainteresuje ale boje się ze zbytnio mnie pochłonie, bo chyba jest gra mmorpg i w nią grasz?


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#62 2011-06-14 09:10:21

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Plotki i ploteczki

Ano, gierka jest, ale ciągle są z nią problemy. Jak już oficjalnie wystartuje, to się zarejestruję i będę grać.

Za to serial polecam. Jest świetny. I polski dubbing niezgorszy, chociaż piosenkę skopali wg. mnie.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#63 2013-12-11 16:56:37

 Pawonashi

Mazoku niższej klasy

Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-12-11
Posty: 43
Punktów :   
WWW

Re: Plotki i ploteczki

Mowa o Wakfu, jak widzę... Pograłem troszkę, samouczek rozegrałem, piąty poziom chyba wbiłem, ale nie miałem cierpliwości... W moim sercu (i na studiach) mam miejsce tylko na jedną grą wymagającą dostępu do internetu...

Diablo 3.

Okej, po pseudo-epickości. Do Wakfu pewnie jeszcze wrócę podczas przerwy świątecznej, może wtedy będzie jakaś dyskusja na ten temat.

A jeśli chodzi o plotki na temat Slayers? Tak naprawdę akurat wszystko, co dotyczy Slayersów albo jest faktem, albo nie zostało ogłoszone... Z drugiej strony mogę nie być na bieżąco z informacjami - na co szczerze mówiąc, mam nadzieję


Jam facet jak facet - dużo jem, zboczonym, gram, oglądam filmy - czyli niby wszystko ze mną gra.

Poza tym, że nie oglądam piłki nożnej, mało przeklinam, lubię porządek (mniej lub bardziej), a Sword Art Online uważam za najlepszą serię od czasu Angel Beats.

Offline

 

#64 2013-12-11 17:07:41

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Plotki i ploteczki

Jak Diablo to odsyłam do Guenh

Właściwie to dawno nie sledzilam LiveJournala o Slayers, więc może coś mi umknelo. Jak ostatnio sobie myślałam to niedługo Slayersi bedą mieć 20 lat od czasu pierwszej emisji. Seria R i Ev wyszły właściwie niedawno i nawiązują w jakimś stopniu do noweli, więc liczę, ze doczekam sie jeszcze kontynuacji.


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#65 2013-12-11 17:18:10

 Pawonashi

Mazoku niższej klasy

Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-12-11
Posty: 43
Punktów :   
WWW

Re: Plotki i ploteczki

Z tego co wiem, nowe serie wyciągnęły z noweli stosunkowo losowe rzeczy... I sądząc po negatywnych recenzjach i niskim budżecie już samych Revolution i Evolution-R, może być ciężko ze zrobieniem kontynuacji.

Ale jako prosty człowiek i ślepy na rzeczy "be" dla krytyków (albo po prostu pod tym względem jestem masochistą), bardzo chętnie zobaczyłbym ciąg dalszy. Najlepiej coś, gdzie Zelgadis i Amelia nie byli przez większość czasu dekoracjami.


Jam facet jak facet - dużo jem, zboczonym, gram, oglądam filmy - czyli niby wszystko ze mną gra.

Poza tym, że nie oglądam piłki nożnej, mało przeklinam, lubię porządek (mniej lub bardziej), a Sword Art Online uważam za najlepszą serię od czasu Angel Beats.

Offline

 

#66 2013-12-11 19:10:35

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Plotki i ploteczki

Również mam nadzieję na kontynuację i więcej 'czasu antenowego' dla pozostałych bohaterów. Właściwie nie obraziłabym się za odcinek poświęcony w pełni Gourry'emu. Chciałabym wiedzieć, czy chłop ma jakieś życie poza włóczeniem się za Liną. Wiadomo, że nasza ruda wiedźma zwiała z domu ze względu na burzliwe relacje z siostrą. A Gourry'ego co skłoniło do podróży? Wredny młodszy brat?

A co do plotek, to i z informacjami typu "Word of God", w fandomie i tak narosło całe sporo plot, wynikających po części z błędnego tłumaczenia albo nadinterpretacji.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#67 2013-12-12 07:25:41

 Pawonashi

Mazoku niższej klasy

Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-12-11
Posty: 43
Punktów :   
WWW

Re: Plotki i ploteczki

Niestety, po tylu latach raczej ciężko o odcinki poświęcone konkretnym postaciom głównym, bo niewielu zostało już fanów "Slayers" z tamtych lat, którzy masowo obejrzeli je, żeby dowiedzieć się czegoś nowego o swoich ulubieńcach... Stąd taki eksperyment dla nowego pokolenia, jakim było "Revolution"...


Jam facet jak facet - dużo jem, zboczonym, gram, oglądam filmy - czyli niby wszystko ze mną gra.

Poza tym, że nie oglądam piłki nożnej, mało przeklinam, lubię porządek (mniej lub bardziej), a Sword Art Online uważam za najlepszą serię od czasu Angel Beats.

Offline

 

#68 2013-12-12 17:34:44

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Plotki i ploteczki

Ale mangi cały czas powstają, nowele także więc zakładam, ze w Japonii jest jakieś grono fanów, dla których warto robić nowe serie. Ach ta naiwność...


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#69 2013-12-13 10:38:59

Guenh

Lord Mazoku

Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 545
Punktów :   

Re: Plotki i ploteczki

Ja bym mimo wszystko nie traciła nadziei - Dragon Ball, mimo że na pewno był popularniejszy od Slayersów (aczkolwiek podejrzewam, że w Japonii obie serie plasowały się na podobnym podium) doczekał się kontynuacji (Battle of Gods a dwa lata wcześniej odcinek specjalny) i na dodatek krążą plotki o utworzeniu nowej serii. Evolution i Revolution w mojej skromnej opinii ssały, więc takie prawdopodobieństwo jest mniejsze patrząc przez pryzmat ich umiarkowanego sukcesu - ale wciąż jest. Chociaż i tak bardziej spodziewałabym się specjalnego wydania mangi niż odcinka Anime

Offline

 

#70 2013-12-13 10:49:34

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Plotki i ploteczki

Czy Slayersi byli tak samo popularni jak Dragon Ball w Japonii? W to jakoś wątpię. Przydałyby się do tego statystyki z lat dziewięćdziesiątych.

Niech zrobią 15 1,5 godzinnych odcinków każdy na podstawie jednego tomu noweli! Umarłabym szczęśliwa...


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#71 2013-12-13 12:02:17

 Pawonashi

Mazoku niższej klasy

Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-12-11
Posty: 43
Punktów :   
WWW

Re: Plotki i ploteczki

Pod warunkiem, że nie zepsuliby oryginalnego materiału! Pamiętaj, że Zuuma w oryginale był gdzieś na początku powieści... Więc nie wiem, jak by się z tego wykręcili


Jam facet jak facet - dużo jem, zboczonym, gram, oglądam filmy - czyli niby wszystko ze mną gra.

Poza tym, że nie oglądam piłki nożnej, mało przeklinam, lubię porządek (mniej lub bardziej), a Sword Art Online uważam za najlepszą serię od czasu Angel Beats.

Offline

 

#72 2013-12-13 12:06:10

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Plotki i ploteczki

Po prostu musieliby zrobić wszystko od nowa tak samo jak nową serię Berserka, FullMetal Alchemista czy Hellsinga


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#73 2013-12-16 14:15:26

 Pawonashi

Mazoku niższej klasy

Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-12-11
Posty: 43
Punktów :   
WWW

Re: Plotki i ploteczki

Aj hejt ributs :] Ale jeśli by ogłosili nawet to... to chyba i tak bym się cieszył.


Jam facet jak facet - dużo jem, zboczonym, gram, oglądam filmy - czyli niby wszystko ze mną gra.

Poza tym, że nie oglądam piłki nożnej, mało przeklinam, lubię porządek (mniej lub bardziej), a Sword Art Online uważam za najlepszą serię od czasu Angel Beats.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world.pl ホテル モルディブ