Slayers Fans

Odwiedź nas na http://slayers-fans-society.blogspot.co.uk/

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#91 2013-10-14 14:23:11

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

Też teraz jestem na czerwienią z pomarańczem, ale w łagodnej tonacji, coś na podobę starego FanSlayers, ponieważ już Czytelnia Tanuki jest wrzosowa, a myślałam, że jest błękitna ^^'


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#92 2013-10-14 14:56:26

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

Hmm, a może by ją czarną zrobić? A za to tekst i obrazki kolorowe... No dobra, to moje osobiste preferencje xD
Morze być wrzosowa, lila czy jakikolwiek inny odcień fioletu. Albo złoto - czerwona. Właściwie szata graficzna to mniejsza rybka, bo kolory zawsze można zmienić.
Nad rozkładem tej strony by się trzeba zastanowić drogie panie (i panowie, jeśli takowi podczytują te słowa ale wstrzymują się przed zabraniem głosu w dyskusji), ponieważ jak na razie wiemy, że miałaby zawierać:
- zapewne jakieś ogólne wprowadzenie o tym, co to Slayers i czym się je.
- opisy serii, bohaterów itd.
- być może wnikliwsze opisy z pseudo-psychoanalizą, o których mówiłyśmy wcześniej - względnie dyskusję w postaci artykułów.
- miejsce na literacką twórczość fanów.
- inne cuda?
Trzeba by nad tym pomyśleć, bo jeśli mamy złożyć Lyjkowi konkretne zamówienie, to trzeba mieć pomysł a ona pewnie będzie potrzebowała czasu, żeby ten pomysł wprowadzić w życie.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#93 2013-10-14 17:34:06

 Rinsey

Kapłan Mazoku

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 265
Punktów :   

Re: Propozycja dotycząca strony

Mi się podoba złoto-czerwona opcja. Lina i Fire Ball to w sumie kwintesencja Slayersów, ale zgadzam się z Charat, że zawartość strony to ważniejsza kwestia

Opisy itd. na pewno powinny być. Twórczość fanów również. Może by stworzyć jakiś kącik o tzw. tematach abstrakcyjnych np. "Co by było gdyby Amelia była zaginioną siostrą Zelgadisa" albo "Gdyby LoN postanowiła zwrócić wymiary Morzu Chaosu" Takie teksty preteksty do dyskusji


Led through the mist by the milk-light of moon. All that was lost is revealed
Our long bygone burdens, mere echoes of the spring. But where have we come, and where shall we end?
If dreams can't come true, then why not pretend?

Offline

 

#94 2013-10-14 18:28:22

urwena

Mazoku średniej klasy

Skąd: Ireland/Poland
Zarejestrowany: 2011-06-18
Posty: 83
Punktów :   

Re: Propozycja dotycząca strony

Hm, w sumie układ strony ważny, ale wtedy już konkretnie trzeba sie określić co tam ma być. Charat ma rację co do działów, do tego można by dodać jeszcze ewentualnie prace nieliterackie, bo co niektóre z dziewczyn są utalentowane również w innych dziedzinach.

Offline

 

#95 2013-10-14 20:14:22

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

Właśnie tą nieliteracką twórczość miałam na myśli pod pozycją 'inne cuda'.
Może by się też dało zrobić miejsce na tłumaczone fanmangi i doujinshi, jeśli komuś by się chciało w to bawić? Tak profilaktycznie pytam, chociaż to dosyć wątpliwe jest.
Był taki mini-kącik na starym Fanslayers, o ile dobrze pamiętam. I na Wszechbibli był/jest Slayers Hamlet.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#96 2013-10-14 22:17:07

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

Mnie by się nie chciało szukać, ale jak już by były to mogę coś tam skrobnąć.


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#97 2013-10-15 17:13:21

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

No ja, jak to ja, mam ambitny plan tłumaczeń nowel i doujinów (za fanfiki się nie zabieram). Mam nawet na oku jedną współpracę z osobą, która tłumaczy na polski inne mangi Slayers.


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#98 2013-10-15 19:34:54

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

No to w takim razie powinno być tak.

Nienazwana jeszcze strona o Slayers zawierać będzie:
- informacje o tym, co to Slayers i czym się je.
- opisy postaci, miejsc, charakterystyki, opisy anime, filmów kinowych, noweli, mang i gier.
- inne opisy, dyskusyjne (pary, pseudo-psychoanalizy i zaproponowane przez Rinsey tematy dyskusyjne?) [1]
- twórczość literacka
- twórczość nieliteracka
- tłumaczenia (nowele, doujinshi, może i mangi?)
- inne cuda (trzeba by pomyśleć jakie)

[1] Te dyskusje to w ogóle ciekawy temat. Można by z tego zrobić konkurs albo co. Zakładając, że nowym użytkownikom (i nam) chciałoby się w to bawić. Wymyślać tematy i tak dalej.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#99 2013-10-16 09:01:41

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

Brzmi ładnie. A użytkownicy będą mieli możliwość publikowania artykułów ?

I czy będą jakieś widełki do ficów ( błagam niech będą !!!) Coś w stylu... niech to będzie poprawne ? Pamiętam stare fice, błąd na błędzie. Aż bolało


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#100 2013-10-16 10:45:00

 Rinsey

Kapłan Mazoku

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 265
Punktów :   

Re: Propozycja dotycząca strony

Myślę, że po jakimś wstępnym sprawdzeniu na pewno Jakąś taką delikatną korektą,  mogę się zająć Jak jest błąd na błędzie, to naprawdę można zrozumieć, o co się polonistki za czasów szkolnych czepiały ^^'

Gdyby faktycznie użytkownikom chciałoby się bawić w dyskusje i ogólnie w artykuły i resztę byłoby fantastycznie

Ja sama chętnie bym się wzięła za tłumaczenie fanmang Eugene. (Oczywiście za pozwoleniem autorki ^^)


Led through the mist by the milk-light of moon. All that was lost is revealed
Our long bygone burdens, mere echoes of the spring. But where have we come, and where shall we end?
If dreams can't come true, then why not pretend?

Offline

 

#101 2013-10-16 21:59:52

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

No tak, taka jest idea, żeby każdy zarejestrowany użytkownik mógł dorzucać swoją twórczość. Pytanie brzmi, w jakim stopniu założyciele strony mieliby to monitorować.
Nie znam się na projektowaniu stron, ale zakładam, że jest przynajmniej kilka możliwości...  najprościej byłoby umożliwić zarejestrowanym użytkownikom na publikację tekstów (jak na innych ogromnych archiwach fikowych typu fanfiction.net czy AO3) i cześć pieśni. Można też się bawić w moderowanie i zatwierdzanie fików do publikacji, jeśli chcecie.
Z artykułami to chyba powinien być większy reżim, ale proponowałabym zaczekać, czy będzie jakiś odzew ze strony użytkowników...

Skoro, jak widzę, każdy ma już jakieś ogólne wizje na to, co chciałby robić na stronie, to może wyliczmy parę rzeczy?
Proponuję:
1. Ustalić mniej więcej co będzie na stronie (im szybciej, tym lepiej).
2. Kto czym i z jaką częstotliwością będzie się zajmował (też mniej więcej, wiadomo, że mamy swoje życia: znajomych, inne pasje, pracę itd)
3. W jakim stopniu strona ma być medialnie przyjazna dla użytkownika - czyli co przeciętny internauta zyska po stałym zalogowaniu się na stronie.

Wiem, że to wygląda strasznie, jak jakiś biznes plan. Ale wbrew pozorom nie jest takie trudne.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#102 2013-10-16 23:13:32

Guenh

Lord Mazoku

Zarejestrowany: 2011-05-23
Posty: 545
Punktów :   

Re: Propozycja dotycząca strony

Ad. 2
Powiem tak, ja mogę przy tym wszystkim pomóc bo mnie to jara, ale nie wiem do końca w jaki sposób byłabym przydatna:) Mogłabym sprawdzać artykuły i poprawiać co większe błędy w fanfikach - chętnie naskrobałabym też coś od siebie jeśli znalazłabym czas (w tematyce oscylującej wokół Xellosa lub X/F ogółem - wiem, jestem monotematyczna)

Ad. 3
Po zalogowaniu powinny być według mnie widoczne działy takie jak tłumaczenia fanmang i fanfików. Jeśli miałybyśmy się temu poświęcić, to fajnie byłoby czuć jakiś feedback.

Tak po krótce, bo nie przeczytałam jeszcze całości projektu - odezwę się na dniach nieco bardziej szczegółowo

Offline

 

#103 2013-10-17 10:55:07

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

Ja... cóż pewnie korekta tekstów lub tłumaczenia. Co do samego pisania...hmm pewnie za wiele to ja wam nie napiszę z racji, że produkuję artykuł tygodniowo na uczelnię. Ale od czasu do czasu bardzo chętnie. Myślę, że użytkownicy mogliby wrzucać też swoje rysunki i trzeba by stworzyć miejsce gdzie mogliby się wygadać. Poza tym umożliwić kontakt z nami.

A i jeszcze jedna rzecz. Wiem, że każdemu się marzy giga strona ze wszystkim, ale osobiście uważam, że nie ma co się porywać z motyką na słońce. Zróbmy coś mniejszego, ale dobrze.

Hmmm system publikowania ficów na tanuki jest bardzo sprawny, więc może coś w tym stylu ?


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#104 2013-10-17 15:38:05

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

Tak, właśnie coś na podobę Tanuki tylko nie możemy zrobić plagiatu. Chyba najbardziej innowacyjną rzeczą byłyby zakładkami gdzie skończyło się czytać. Mam nadzieję,  że to bedzie do zrobienia.
Na pewno muszę być fanfiki, archiwalne i nowe, potrzebne będzie odpowiednie oznakowanie. Fanarty jak najbardziej, doujiny też skoro należą do twórczości fanowskiej (będzie tu pierwsza zabawa w tłumaczenie i edycję), a potem się zobaczy. Artykuły/dyskusje na pewno wniosłyby coś świeżego, bo czegoś takiego mało się widzi na portalach fanowskich.
I również jestem za socjalem społeczności. Może w tym celu zrobić chatbox.


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#105 2013-10-17 16:20:44

 Socki

Generał Mazoku

5061265
Skąd: Namuniu
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 1598
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Short, cute and impossibly evil .

Offline

 

#106 2013-10-17 16:51:47

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

Jeśli chodzi o fanfiki i kategorie, to proponuję system taki jak na AO3. To znaczy ogólne oznaczenia wiekowe (w tym by się od razu mieściły hentaje, lemony i inne teksty dla starszych czytelników) i może system tagów? W ten sposób każdy użytkownik dodający fika mógłby sobie od razu samemu zaznaczyć, jakie pary czy postacie go interesują itp. Dodatkowo każdy miałby możliwość edytowania swoich tagów - jeśli powiedzmy, po pięciu rozdziałach uśmiercamy jedną z postaci to od razu można dodać odpowiedni tag. I czytelnikom i autorom coś takiego by ułatwiło życie - wiem, bo i mnie strasznie ułatwia, kiedy się poruszam po AO3

Odnośnie notek encyklopedycznych, to nie mam zdania. Jeśli strona ma być poświęcona wyłącznie fanom tytułu, to faktycznie możemy to zrobić pro forma. Starzy wyjadacze i tak już wszystko wiedzą z innych miejsc na sieci. Z drugiej, jeśli planujemy dyskusje i wciągnięcie użytkowników we współtworzenie strony, to tak trochę olewczo... Hmm, ale może to mój nadmierny perfekcjonizm. Zawsze można zrobić odnośnik do Kanzaka Dex.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#107 2013-10-18 12:45:36

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

No właśnie Kanzaka jest najlepszym źródłem wiedzy i jak już to zrobić jakieś artykuły na zasadzie ciekawostek, czego 80% fandomu nie wiedziało np. skad w Azji taka mania na związek L/Z i L/X a tak mało F/X, przykład imienia Vala czy opis wyglądu postaci na przestrzeni czasu w różnych tytułach.

TAGi bardzo ułatwiłyby życie.

Chyba zaproponuję Lyjkowi żeby do nas zawitał jak ma czas, bo to będzie miało wtedy ręce i nogi.


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#108 2013-10-18 13:16:58

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

Dobry pomysł. W ogóle, pięknie by było, jakby się udało wprowadzić trochę porządku w wyobrażenia polskiego fandomu o świecie Slayersów i rozwiania paru mitów, które nie wiadomo skąd się zrodziły (np. o tym, że LoN i Zellas to ta sama postać...) albo takich, co powstały przy tłumaczeniu (Rezo jako dziadek i pradziadek zarazem... chociaż ta plota osobiście bardzo mnie bawi ).

O, to by było fajnie. W ogóle, pomijając sprawy związane ze stroną, chętnie bym z Lyjką pogawędziła.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#109 2013-10-18 14:45:33

 Rinsey

Kapłan Mazoku

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 265
Punktów :   

Re: Propozycja dotycząca strony

Byłoby miło jakby wpadła Co do fanfików, też mi się podoba taki system jak na AO3, tylko pytanie, czy Ly nam to zrobi. Jakby sie ustosunkowała, co się da a co nie byłoby łatwiej tkać fantazję na temat strony Co do moich zajęć na stronie, ja bym się zajęła szeroko pojętą tematyką LZ, (też jestem monotematyczna ^^'). Po tym jak Meitsa napisała, aby pisać rzeczy typu "czego 80% fandomu nie wiedziało np. skad w Azji taka mania na związek L/Z i L/X a tak mało F/X", to se pomyślałam, że można by nawiązać większą współpracę z Eugene. Ostatnio jest bardzo aktywna i ma niesamowitą wiedzę o historii różnych nurtów w fandomie Slayers w Korei, co jak przynajmniej dla mnie jest bardzo ciekawe.


Led through the mist by the milk-light of moon. All that was lost is revealed
Our long bygone burdens, mere echoes of the spring. But where have we come, and where shall we end?
If dreams can't come true, then why not pretend?

Offline

 

#110 2013-10-18 15:19:58

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

Zauważyłam, bo cię wyhaczyłam na Devie Rinsey Może coś w rodzaju wywiadu z Eugene?


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#111 2013-10-18 15:41:52

 Rinsey

Kapłan Mazoku

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 265
Punktów :   

Re: Propozycja dotycząca strony

Wiem, wiem Nie zdołałam się ukryć ;p A wywiad to świetny pomysł Jakbyście to zaaprobowały chętnie bym się tego podjęła


Led through the mist by the milk-light of moon. All that was lost is revealed
Our long bygone burdens, mere echoes of the spring. But where have we come, and where shall we end?
If dreams can't come true, then why not pretend?

Offline

 

#112 2013-10-18 21:31:50

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

Skoro tu taka wolna amerykanka, to dlaczego pomysł nie miałby być zaaprobowany? Równie dobrze możecie z tego zrobić serię wywiadów.

Ale wiecie, dalej nie mamy planu strony. Wchodzimy w szczegóły typu wywiady z kim i współpraca, a nie mamy bardziej podstawowych rzeczy xD


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#113 2013-11-17 14:33:03

Ly

Mazoku niższej klasy

Zarejestrowany: 2013-11-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: Propozycja dotycząca strony

Hej.
Sorry, że to się tak wszystko wlecze, ale mam nieustający spektakl pod tytułem "robota kopie mi rzyć". Wstyd jak cholera

Jesteście w stanie mi jakoś streścić czego wam najbardziej brakuje i na czym wam najbardziej zależy?
I od razu mówię, że prace Salu wylatują, bo mi kobita głowę utnie jak to się znowu w internecie pojawi. Jak je wspominam, to zawsze się oblewa takim cudnym czerwonym kolorem.

Offline

 

#114 2013-11-19 10:57:38

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

Ok, ja daje propozycje aby każdy kto ma tego wizję zobrazował ją na kartce/programie i ją przedstawił z opisem, można podać za wzór jakiś inny serwis jeżeli coś wpadnie wam w oko.
Ja swoją wersję przygotuje w przyszlym tygodniu


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#115 2013-11-20 22:29:26

 Rinsey

Kapłan Mazoku

Zarejestrowany: 2011-08-23
Posty: 265
Punktów :   

Re: Propozycja dotycząca strony

Witaj Ly U nas wszystko idzie powoli, ale spokojnie dojdziemy celu. Dzięki wielkie, że chce Ci się tym zająć Co do zawartości strony, w weekend wszystko sobie na spokojnie przemyślę i też jakoś w przyszłym tygodniu wrzucę moją wersję.


Led through the mist by the milk-light of moon. All that was lost is revealed
Our long bygone burdens, mere echoes of the spring. But where have we come, and where shall we end?
If dreams can't come true, then why not pretend?

Offline

 

#116 2013-11-25 17:49:06

Charat

Generał Mazoku

Skąd: Z nienacka
Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1325
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

Witaj na forum, Ly!

Obiecuję przysiąść nad wersją strony, skoro taka potrzeba. Chociaż chyba nic nowego nie dodam do powyższych ustaleń. Tak w ogóle proszę o wybaczenie, ale remont kuchni i przedpokoju sprawia, że nie wiem, w co ręce włożyć. Ale myślę nad stroną, myślę.


You call it nightmare, I call it fun~!
I cut and slash.

Offline

 

#117 2013-12-01 20:31:38

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

Moja propozycja strony wejściowej
http://img822.imageshack.us/img822/6710/9uvi.jpg


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#118 2013-12-01 22:21:04

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

Zapomniałam jeszcze o dziale "do pobrania" ^^'


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

#119 2013-12-01 23:28:32

 Lilly

Mazoku średniej klasy

Skąd: Trójmiasto
Zarejestrowany: 2011-06-19
Posty: 76
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

No, nie powiem. Pomysł jest naprawdę świetny. Byłoby wspaniale, gdyby w Internecie pojawiła się - po tak długim czasie nieobecności - aktywna strona o Slayers. Od siebie mogę dorzucić na pewno całe mnóstwo fanartów zebranych w sieci (oczywiście takich, na dobrym poziomie ) z tym, że tutaj nie wiem jak z tymi prawami autorskimi. Do większości autorów nawet nie będzie szans dotrzeć, ponieważ fanarty pobierałam także ze stron japońskich parę lat temu. Niektóre ze stron w ogóle nie są już aktywne. To taki mój mały archiwalny skarbiec.
Co do fików... Mam jedno przemyślenie, ale nie wiem czy się zgodzicie. Z tego co czytałam, to zależy wam na przeniesieniu archiwalnych zbiorów na nową stronę. Zastanawiam się czy jest sens to robić ze wszystkimi opowiadaniami? Myślę, że można by spokojnie pominąć te, które w ogóle nie zostały zakończone, a akcja przerwała się dobrych parę lat temu. Nie za bardzo widzę sens we wrzucaniu ich, skoro najprawdopodobniej nikt nigdy nie pozna zakończenia. Druga sprawa, że część na pewno zasługuje na korekty. Nie wiem czy kiedyś nie było worda, czy co, ale jak czytałam niektóre to błąd na błędzie... Nie żebym sama ich nie robiła, ale jakieś granice jednak powinny być.
Na stronie, jak dla mnie, powinna być możliwość samodzielnego dodawania tekstów, ale po wcześniejszym sprawdzeniu przez kogoś z moderatorów. Mogę zresztą dobrowolnie zgłosić się tutaj na ochotnika. Nie jestem w tym świetna, ale myślę, że potrzeba tutaj całkiem sporo osób jeśli faktycznie strona ruszy.
Bardzo podoba mi się także chęć zamieszczania ciekawostek czy wywiadów. Taki wywiad z Eugene na pewno byłoby interesujący, w końcu kto z fandomu nie zna jej prac! Poza tym takich "ciekawych" osób ze świata Slayers jest o wiele więcej.

Btw, z darmowych serwisów, na których można założyć stronę proponuje jedyny jaki znam http://www.vgh.pl/
Kiedyś, z nudów założyłam tam taką stronę - http://pinkfloyd.dbv.pl/news.php Wydaje mi się, że serwis całkiem niezły, bo jest bardzo interaktywny. A na moje możliwości graficzne proszę nie patrzeć. xD Myślę, że ktoś lepiej doszkolony mógłby tam wycisnąć o wiele więcej. No, to tak w ramach propozycji.

Ostatnio edytowany przez Lilly (2013-12-01 23:58:37)

Offline

 

#120 2013-12-02 13:38:52

 Meitsa

Lord Mazoku

Skąd: Scotland/Poland
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 2281
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja dotycząca strony

Uwaga co do nie zamieszczania wszystkich fików jest trafna, jakoś nam to umknęło, a przy okazji będzie mniej roboty, bo jednak liczba fanfików jest ogromna.
Jak najbardziej jestem za tym żeby prace były wrzucane przez użytkowiników, ale muszą przejść przez ręce modów. W końcu też ktoś może jakieś głupoty i spamy napisać i źle by było gdybyśmy nad tym nie panowały.
Swego czasu próbowałam szukać jakiegoś sensownego serwera, ale poniosłam klęskę dochodząc do wniosku, że najlepsze będzie płatna strona i chciałam ostatecznie poradzić się Ly. Zobaczymy, może ona ma coś ciekawego co zaoferowania
Muszę jeszcze wymyślić układ bazy danych fanfików, wyszukiwarkę i panel użytkownika. Na razie bawię się graficzną stroną, bo doszłam do wniosku, że trochę celtyckich wzorów będzie bardziej pasować do klimatu


Nadworny zboczeniec forumowy <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Bochnia https://www.ehotelsreviews.com